تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.

نویسنده آمریکایی؛ با افشای پشت پرده 11 سپتامبر مردم آمریکا اسرائیل را نابود خواهند کرد

 

نویسنده و کهنه سرباز نیروی دریایی آمریکا: «اطمینان ۱۰۰ درصدی وجود دارد که حادثه ۱۱ سپتامبر یک عملیات از جانب موساد بوده است. در صورت اطلاع آمریکایی‌ها از حقایق پشت پرده این حملات، آن‌ها از نابود کردن اسرائیل دریغ نمی‌کردند.»
مرصاد به نقل از جام نیوز به نقل از پرس تی وی، آلن سبروسکی، نویسنده و مشاور متخصص در امور امنیت ملی و بین‌المللی، طی سخنانی در فیلم کوتاهی که در یوتیوب منتشر شده است، تصریح کرد:"طی 2 هفته گذشته با افرادی در دانشکده جنگ ارتش و ستاد نیروی دریایی تماس‌ها و گفت‌وگوهای طولانی داشته‌ام و در هر دو مورد این قضیه را کاملا شفاف‌سازی کرده‌ام، این‌که اطمینان 100 درصدی وجود دارد که حادثه 11 سپتامبر یک عملیات از جانب موساد بوده است. همین و بس".
سبروسکی افزود، همکاران وی که هنوز هم در نیروی دریایی امریکا خدمت می‌کنند ابتدا با ناباوری به اظهاراتش واکنش نشان دادند اما پس از شنیدن توضیحات وی درباره تخریب کنترل شده ساختمان‌ها، ناباوری‌اشان مبدل به خشم شد.
وی خاطرنشان کرد:"ابتدا ناباوری و شک بود و آن‌چه بلافاصله پس از آن به آن‌ها نشان دادم مصاحبه با یک کارشناس دانمارکی تخریب به نام دنی جوئنکو بود، مصاحبه‎ای که در آن فروریختن سومین ساختمان در مرکز تجارت جهانی (WTC7) به نمایش درآمد. چیزی که لازم است به مردم گفته شود، این است : سه ساختمان فرو ریخت؛ هیچ هواپیمایی به سومین ساختمان اصابت نکرد؛ بلکه (این ساختمان) برای تخریب کنترل شده سیم کشی شده بود، بنابراین، تمامی این ساختمان‌ها برای تخریب کنترل شده سیم کشی شده بودند. و در آن هنگام واکنش‌ها مبدل به خشم شد. ابتدا ناباوری و سپس خشم."
به گفته سبروسکی، در صورت اطلاع امریکایی‌ها از حقایق پشت پرده این حملات، آن‌ها از نابود کردن اسرائیل دریغ نمی‌کردند حتی بدون توجه به هزینه‌های این اقدام.
وی افزود:"اگر امریکایی‌ها می‌دانستند که اسرائیل این کار را انجام داده، اسرائیلی‌ها را از روی زمین ریشه کن و نابود می‌کردند."
در 11 سپتامبر 2011 یک سری حملات هماهنگ در امریکا صورت گرفت که بر اساس گزارش‌ها به کشته شدن حدود 3 هزار تن از مردم این کشور انجامید.
دولت امریکا مدعی شد 19 تروریست که گفته می‌شد با گروه القاعده مستقر در افغانستان هم پیمان هستند، برای انجام این حملات اقدام به ربودن 4 جت تجاری- مسافربری در خطوط هوایی امریکا کرده‌اند.
با این حال توجیه رسمی امریکا درباره وقایع 11 سپتامبر به طور گسترده‌ای از سوی محافل امریکایی و همچنین در سراسر جهان به چالش کشیده شده است.
امریکا در زمان ریاست جمهوری جرج بوش، رئیس جمهوری پیشین این کشور پس از طرح این ادعا که حملات 11 سپتامبر از سوی اعضای القاعده صورت گرفته است، سال 2001 به افغانستان حمله کرد.

سه شنبه 15 فروردین1391 narsis
نظر بدهید

 

عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پیش‌قراولی BBC، رسانه وابسته به دولت انگلیس در راستای دفاع از ایرانیت، ابهام‌آمیز بوده و نشان از خدعه و نیرنگ دارد.

مرصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران: پرویز سروری نماینده تهران در مجلس  با اشاره به تلاش رسانه وابسته به دولت انگلیس برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی، گفت: باید نسبت به پیش قراولی BBC در دفاع از ایرانیت با دیده ابهام‌ نگاه كرد، چرا كه نمی‌توان باور كرد انگلیس و رسانه وابسته به آن مدافع ایران و مفاخر ایرانی باشند.

وی افزود: انگلیس از ابتدای انقلاب همواره در راستای ضربه زدن به ایران و ایرانیت تلاش كرده و سبقه توطئه و نیرنگ این كشور و رسانه BBC محرز است.

این عضو كمیسیون امنیت ملی خاطرنشان كرد: همگام و هم‌صدا شدن BBC با جریان انحرافی كه سمفونی سردمداران آن را كوك می‌كنند، پیوند معناداری است كه باید به آن توجه داشت چرا كه تمدن و مفاخر بزرگ ایرانی اسلامی همواره تمدن انگلیس را تحقیر كرده است.

گفتنی است رسانه وابسته بی بی سی در روزهای گذشته، كورش را به عنوان چهره سال ایران از منظر مخاطبان خود انتخاب كرد


 

شغل: کاسب

سن: ۴۳ سال

وضعیت تاهل: متاهل دارای ۵ فرزند

محل شهادت: میدان قزوین

تاریخ : شهادت: ۱۹ خرداد ۱۳۶۱

زندگی نامه...

در سال ۱۳۱۸ در خانواده ای مذهبی در شهرستان کاشان دیده به جهان گشود و تحصیلات خود را تا کلاس ششم ابتدایی در زادگاهش ادامه داد. پس از اتمام تحصیلات ابتدایی به کار مشغول شد و در سال ۱۳۳۶ به اتفاق خانواده اش به تهران عزیمت نمود. جوانی پر شور و فعال بود و در سایه کار و کوشش توانست مغازه تریکو فروشی کوچکی در حوالی میدان قزوین دائر نماید و با شرافت و پاکدامنی به کسب بپردازد. مبارزه اش علیه رژیم سفاک پهلوی از چند سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شد. در آن سالها بطور مخفیانه فعالیت کرده و درپی ریزی انقلاب پر شکوه امت مسلمان تلاش می نمود. با ظهور اولین نشانه های حرکت گسترده مردم فعالیتهایش را علنی ساخت و به انتشار و پخش نوارها پوستر ها و اعلامیه های حضرت امام اقدام کرد و آنچنان بی محابا در انجام این وظایف می کوشید که بارها از جانب مزدوران رژیم سلطنتی تهدید شد و منزل و مغازه اش تحت نظر قرار گرفت. بعلت این قبیل پیگردها برای شرکت در تظاهرات پر شکوه امت مسلمان و از جمله سیل خروشان ملت در راهپیمایی تاریخ ساز تاسوعا و عاشورای ۱۳۵۷ مجبور می شود مخفیانه خانه را ترک و از محلی که تحت نظر نبود به صفوف فشرده راهپیمایان بپیوندد.

پس از پیروزی انقلاب بر ابعاد فعالیتهایش افزود و ضمن حضور فعال در مسجد استاد مطهری علیرغم کار روزانه در امر تقسیم مواد غذایی به مردم نیز شرکت داشت و از هر فرصتی برای خدمت به امت شهید پرور استفاده می کرد بارها می شد که شبها خسته و کوفته به خانه باز می گشت و با رویی گشاده می گفت برای رضای خدا کار می کنم و گرچه در جبهه ها نمی جنگم لیکن در پشت جبهه شاید وسیله ای باشم برای پشت گرمی جوانانی که جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته اند. همزمان با گسترش دسائس ایادی استکبار جهانی و بخصوص منافقین در حراست از ثمرات خون شهیدان به مقابله با آنها برخاست و ضمن افشای ماهیت پلید این خود فروختگان در جهت ریشه کن ساختن این آفات استعماری فعالیت میکرد.

شهادتنامه...

شهید دارابی نیز چون بسیاری دیگر از رهروان طریق حق و پیروان خط ولایت فقیه از جانب منافقین کوردل به مرگ تهدید شده بود لیکن با توکل به خدا نه تنها هراسی به دل راه نمیداد بلکه از آنجا که شهادت را قریب الوقوع می دید بر فعالیتهایش می افزود تا توشه ای پربارتر برای سفر آخرت مهیا نماید. عاقبت در روز نوزدهم خرداد ۱۳۶۱ دو نفر از تروریستهای منافق با شناسایی قبلی به مغازه می روند و ناجوانمردانه از پشت وی را که مشغول کار بود مورد هدف گلوله های آمریکایی خود قرار می دهند و همانگونه که دزدانه آمده بودند دزدانه نیز می گریزند.

پزشکی قانونی علت شهادت وی را به شرح زیر گزارش کرده است:

آثار سوراخی مدور در بالای گوشه داخلی چشم راست به قطر تقریبی یک سانتیمتر دیده می شود که محل ورود جسم سخت نافذ مانند گلوله می باشد که پس از ورود از قسمت خلفی فوقانی متمایل به چپ وارد جمجمه شده و پس از سوراخ و پاره گی بافت مغزی... خارج شده است. علت مرگ اصابت گلوله به جمجمه و خونریزی مغزش تعیین گردید.

مغزها را هدف می گیرند همانگونه که بر فرق علی (ع) شمشیر کوبیدند غافل از اینکه اسلام در جانها ریشه دارد و با همین خونها آبیاری می شود و شهید دارابی نیز با خون سرخ فام خویش این بذر شکوفا را آبیاری کرد. یادش گرامی باد.

اعترافات منافقین:

۱. اظهارات بهرام برناس فرمانده چند واحد تروریستی ویژه درباره عاملین این جنایت:

س: کلیه اطلاعات خود را در رابطه با فعالیتهای تروریستی محمد جعفر هادیان بنویسید:

پس از ۳۰ خرداد او و .......... که رابطه خود را با یکدیگر حفظ نموده بودند به منافقین می پیوندند و هسته مقاومت تشکیل می دهند... تا اینکه محمد جعفر هادیان در فروردین سال ۶۱ بهمراه..........

به بخش نظامی وصل می شوند... پس از دومین عملیات ۲تن از افراد این واحد تروریستی نصرالله محمودی و محمد صائب معدوم می گردند و به این ترتیب من و محمد جعفرهادیان باقی می مانیم که بهمراه هم چندین جنایت هولناک انجام می دهیم و سرانجام محمد جعفرهادیان از من جدا شده و به بخش ویژه منتقل می شود که... و اما موارد فعالیتهای وی:

۱. پرتاب بمب به داخل یک خانه ای که گفته می شد متعلق به...

۲. شرکت در سرقت اتومبیل بهمراه رضا کبیرزاده...

۳. شرکت در ترور برادر بوتیک داری در خیابان قزوین بهمراهی نصرالله محمودی که منجر به شهادت برادر مزبور می شود و ضارب نصرالله محمودی بود و راننده محمد جعفرهادیان...

آنکه گفت نه !

نه مقامی داشت و نه منصبی و نه حتی عضو نهادهای انقلابی بود. تریکوفروشی بود ساده و بی آلایش که همچون همه امت مسلمان دل در گرو پیروزی اسلام و اجرای احکام اسلامی داشت و در زندگی به آنها مقید بود. اما او را کشتند همچون بسیار دیگرانی که بی هیچ باصطلاح جرمی مگر هواداری از اسلام به شهادت رسیدند. جرمش این بود که به نفاق گفت نه! و این مدعیان احترام به حقوق دمکراتیک مردم!! حتی نمی توانستند تحمل همین نه را نیز بکنند. آنها اجیر بودند و هستند و فرمان قتل این شهید از کاخهای سفید و سرخ صادر شده بود و آنها مجریان این فرمان بودند و هستند. اما او تنها نبود که گفت نه! میلیونها ایرانی مسلمان در فریادهای مرگ بر منافق و مرگ بر آمریکا ومرگ بر شوروی هزاران بار همین نه را تکرار کرده اند. منافقین و اربابانشان با چنین نیرویی چه توانند کرد؟


سه شنبه 15 فروردین1391 narsis
نظر بدهید

 

گری سیک: «تهدید بزرگ روز اول یا حتی هفته اول بعد از حمله اسرائیل به ایران اتفاق نخواهد افتاد. بزرگ‌ترین تهدید یک سال یا بیشتر پس از حمله خواهد بود. چنین چشم اندازی وضعیت کنونی ما را نسبت به آنچه پس از حمله در انتظارمان است بسیار جذاب نشان می‌دهد.»
 
مرصاد به نقل از جام نیوز، گری سیک، استاد دانشگاه کلمبیا که روی خاورمیانه و ایران کار می‌کند و در دوران ریاست جمهوری جرالد فورد، جیمی کارتر و رونالد ریگان از اعضای شورای امنیت ملی دولت آمریکا بوده است، طی مقاله ای در سایت سی ان ان، به بررسی اوضاع جهان در صورت حمله اسرائیل به ایران پرداخت. سیک معتقد است وضعیت کنونی جهان پس از حمله اسرائیل به ایران، بسیار جذاب است و آرزویی همگان خواهد بود. گری سیک در مقاله خود نوشته است:
تصور کنید که فردا صبح از خواب بیدار شده‌اید و می‌فهمید که در طول شب گذشته هواپیماهای اسرائیلی، ایران را بمباران کرده‌اند. دنیای شما چه تغییری خواهد کرد؟
جدا از تیترهای پرشور و گزارش‌های نفس گیر تغییرات اولیه چندان قابل توجه نخواهند بود. شما احتمالاً دنبال این خواهید بود که بدانید واکنش آمریکا چیست؟ آیا ایالات متحده این حمله را تایید و به تداوم حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران کمک می‌کند؟ این مسئله در واقع چندان مهم نیست. فارغ از اینکه واشنگتن چه بگوید، همه در جهان فرض را بر این می‌گذارند که آمریکا در این حمله همدست اسرائیل است.
بیایید فرض کنیم که اسرائیل همزمان با پرواز هواپیما‌هایش به دفتر اوباما خبر بدهد تا مطمئن شود که موشک‌ها و هواپیماهای آمریکایی در خلیج فارس با مداخله بمب افکن‌ها و هواپیماهای سوخت گیری مواجه نمی‌شوند و عبور بمب افکن‌ها از فراز یک یا چند کشور عربی تصویب شده است. اما برای ایران و هر کس دیگری مهم‌ترین مسئله این است که این بمب افکن‌های اسرائیلی در آمریکا ساخته شده‌اند.
در چنین صبحی شورای امنیت سازمان ملل جلسه اضطراری تشکیل خواهد داد تا در مورد قطعنامه محکوم کردن حمله اسرائیل به ایران بحث شود. اگر ایالات متحده چنین قطعنامه‌ای را علیه اسرائیل وتو کند هیچ گونه تردیدی در مورد همدستی ایالات متحده با اسرائیل باقی نمی‌ماند.
مهم‌تر از این شاید احتمال حمایت اروپا از قطعنامه محکومیت اسرائیل باشد. این علامت فروپاشی ائتلافی است که در مورد تحریم‌ها علیه ایران با تلاش بی‌وقفه در سالهای اخیر شکل گرفته است. هم اروپایی‌ها و هم آمریکایی‌ها بر این باورند که تحریم‌های فلج کننده جایگزین جنگ خواهند بود. با وقوع جنگ چنین ائتلافی دیگر معتبر نخواهد بود.
ایران چه خواهد کرد؟ همه برای یک واکنش نظامی گسترده آماده هستند. اما ممکن است شگفت زده شوند.
ایران حتماً هشدار خواهد داد که ظرف نود روز پیمان منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای را ترک خواهد کرد و به بازرسی‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی پایان خواهد داد. لزوماً ایران اعلام نمی‌کند که قصد ساخت سلاح‌های هسته‌ای را دارد اما روشن است که به عنوان یک حکومت غیر مجهز به سلاح هسته‌ای که از سوی یک حکومت دارای تسلیحات هسته‌ای مورد حمله قرار گرفته است، به خودشان بستگی دارد که چه تصمیمی بگیرند. همه اورانیوم‌های غنی شده که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی مهر و موم شده‌اند بیرون می‌آیند و تمام دوربین‌های نظارتی حذف خواهند شد.
اگر ایران موفق به ساقط کردن یکی دو هواپیمای اسرائیلی و یا به دست آوردن چند خلبان اسرائیلی شود خطر تنش میان ایران و اسرائیل با ایالات متحده شدید‌تر می‌شود.
موضوع مورد اهمیت دیگر این است که صبح حمله اسرائیل، دو میلیون بشکه نفتی که ایران روزانه وارد بازار می‌کند حذف می‌شود و قیمت نفت جهش بزرگی خواهد داشت. رئیس صندوق بین المللی پول گفته است که در چنین شرایطی می‌توان انتظار داشت که با افزایش 20 تا 30 درصدی قیمت‌ها مواجه شویم.
اما این فقط آغاز ماجرا است. سخت نیست که تصور کنیم دو روز بعد از حمله، به طور ناگهانی و بدون توضیح خط لوله نفت عراق توسط شبه نظامیان طرفدار ایران منفجر شود و این بدان معنا است که یک میلیون بشکه نفت دیگر نیز از بازار حذف می‌شود. احتمالاً خط لوله باکو سیحان هم که از دریای خزر به مدیترانه می‌رسد مورد حمله قرار می‌گیرد.
علاوه بر این چیز دیگری که باید انتظارش را داشت اختلال در حمل و بارگیری نفت در بندرهای عربی و کشورهای جنوب خلیج فارس است. برخی از این اختلال‌ها به دلیل خرابکاری و برخی به خاطر حمله سایبری بر روی سیستم‌های کنترل اتفاق خواهند افتاد. ایران از این اتفاق با عنوان «دست خدا» یاد خواهد کرد اما اثر عملی آن حذف بخش بسیار قابل توجهی نفت از بازار عرضه جهانی خواهد بود. اگر تلاش‌ها برای جایگزینی نفتی که از خلیج فارس و دریای خزر در بازارهای جهانی حذف شده بیش از چند هفته طول بکشد، قیمت نفت و بنزین به سقف بی‌سابقه‌ای خواهد رسید.
این موضوع باعث افزایش مالیات در اقتصاد جهانی می‌شود، آن هم درست در لحظه‌ای که نشانه‌هایی از بهبود بعد از رکود بزرگ به چشم می‌خورد. این مسئله اقتصاد به شدت آسیب پذیر کشورهای جنوب اروپا را به ورشکستگی می‌کشاند و همه کشور‌ها با چالش‌های مهمی در افزایش هزینه‌های حمل و نقل و تولید صنعتی مواجه می‌شوند. این‌‌ همان «سلاح کشتار جمعی» واقعی ایران است.
صرف نظر از اینکه ایران تصمیم به تلافی آشکار علیه نیروهای ایالات متحده یا اسرائیل بگیرد، برای آمریکا جلوگیری از ورود به جنگ سوم خاورمیانه دشوار خواهد بود. بسیاری از مقامات عالیرتبه وزارت دفاع آمریکا نسبت به آسیب‌‌های چنین جنگی هشدار داده‌اند. بنابراین احتمال شکل گیری مخالفت در داخل دولت زیاد است. با وجود مخالفت گسترده با ایران، طرح «دفاع از خود» نیز با توجه به اینکه امسال انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار می‌شود، برای دولت آمریکا دشوار خواهد بود.
بیشتر کار‌شناسان معتقدند که در ‌‌نهایت برنامه هسته‌ای ایران نمی‌تواند بدون حضور نظامی واقعی و یا تغییر حکومت از بین برود. اما بر چهره مردم آمریکا نشانه‌های واقعی از خستگی جنگ را می‌توان دید. آن هم بعد از دو جنگ زمینی در بیش از یک دهه که با استقبال نظامیان هم روبرو نمی‌شود. جنگی که از لحاظ مالی نسبت به جنگ عراق و افغانستان هزینه‌هایش نا‌مشخص‌تر و غیرقطعی‌تر است. چنین کاری می‌تواند بحث درباره میزان منافع مشترک آمریکا و اسرائیل را در گفتگوهای عمومی آشکار کند.
خطر چنین نتیجه‌ای را وزیر دفاع اسرائیل ایهود باراک مورد اشاره قرار داده است وقتی که در سخنرانی‌اش در کنست گفت که «اسرائیل باید حساسیت و آگاهی و نیازهای مبتنی بر واقعیتش را در رابطه با ایالات متحده افزایش دهد و سیاستی را در پیش بگیرد که باعث گسترش روابط خاص بین دو کشور شود.»
تهدید بزرگ روز اول یا حتی هفته اول بعد از حمله اسرائیل به ایران اتفاق نخواهد افتاد. بزرگ‌ترین تهدید یک سال یا بیشتر پس از حمله خواهد بود. وقتی که همزمان با رشد بحران اقتصادی، ایران تاسیسات هسته‌ای زیر زمینی‌اش را دور از چشم نظارت جامعه جهانی برای ساخت بمب هسته‌ای توسعه ببخشد.
چنین چشم اندازی وضعیت کنونی ما را نسبت به آنچه پس از حمله در انتظارمان است بسیار جذاب نشان می‌دهد.

سه شنبه 15 فروردین1391 narsis
نظر بدهید

 

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گفت: بحث بی بی سی ارادت به كوروش نیست؛ بلكه آنها می‌خواهند عظمت هخامنشیان را به اشرافیت یهود در ایران نسبت دهند و مردم بدانند آبشخور جریان انحرافی كه دم از ایرانیت می ‌زند از كجا نشأت می‌گیرد.

مرصاد به نقل از باشگاه خبرنگاران: محمدحسین سلیمی نمین مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران با بیان اینكه چرا برخی جریانات سیاسی در خارج كشور از جمله شبکه بی بی سی به بزرگنمایی هخامنشیان می‌پردازند، گفت: سلسله هخامنشیان مانند دیگر سلسله‌های پادشاهی در ایران است و تبلیغات گسترده و گزینش این دوره از تاریخ ایران از سوی جریان‌های سیاسی كه با ملت ایران كینه و عداوت دارند جای سوال دارد.

سلیمی نمین با بیان اینكه برآورد تاریخی تمام سلسله های پادشاهی قبل اسلام به یك حد و اندازه مورد توجه است اظهار داشت: تفاوت چندانی میان هخامنشیان و سامانیان و اشكانیان وجود ندارد.


این محقق مسائل تاریخی افزود: سلسله مادها و ایلامی‌ها به مراتب از دوره هخامنشیان از لحاظ تمدنی در سطح بالاتری قرار دارند؛ اما به این دوره از تاریخ توجهی نشده و این مسئله قابل تامل است.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران گزینشی عمل كردن بی بی سی نسبت به تاریخ ایران باستان به خصوص دوره هخامنشیان را ریشه در دخالت انگلیسی‌ها دانست و تصریح كرد: قصد بی‌بی‌سی از سرمایه‌گذاری درباره دوره حکومت هخامنشیان تعظیم و تكریم در برابر تمدن ایران نیست؛ بلكه این رفتار ریشه در دخالت‌های انگلیس در تاریخ ایران و اهتمام جدی و طراحی در زمینه تاریخ باستان دارد.

 

* انگلیس می خواهد منشاء تمدن ایران را به بعد از ورود اشرافیت یهود نسبت دهند

 

سلیمی نمین تصریح كرد: پس از حمله كوروش به بابل یهودیان امكان انتخاب برای کوچ به فلسطین را داشتند؛ اما در فلات ایران ماندند و این خود موید این مسئله است كه اظهارات صهیونیست‌ها مبنی بر اینكه فلسطین برای آنها سرزمین مقدس و تلاش آنها برای بازگشت یك امر طبیعی است، ادعای كاذبی است. زیرا آنها در زمانی كه قدرت انتخاب داشتند سفر به فلسطین را انتخاب نكرده و در ایران ماندند.

وی در ادامه گفت: هدف انگلیسی ها این است تا منشاء و شكل‌گیری تمدن در ایران را به بعد از ورود اشرافیت یهودی نسبت دهند چرا كه در زمان كوروش برخی از اشرافیت یهود به سرزمین ایران وارد شدند و ترجیح دادند به جای رفتن به سرزمین موعود (فلسطین) در فلات ایران سكنی گزینند و این خود جای یك بحث تاریخی بر نفی ادعای "اورشلیم سرزمین موعود یهودیان" دارد كه تاکید دارند یهودیان هر زمانی كه فرصت پیدا كنند به ارض موعود كوچ می‌كنند.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران باتاکید بر اینکه تلاش بی‌بی‌سی و طراحان تاریخ‌نگاری خاص برای ایران دراین راستا است كه بگویند ورود اشرافیت یهود به ایران منشأ شكل‌گیری تمدن در ایران است، اضافه کرد: یهودیان جهت تخریب اسلام نیز اذعان داشتند كه تمدن باشكوه و جلال ایرانی توسط سپاه اسلام از بین رفت.

 

*ورود اشراف یهود به ایران عامل نابودی تمدن ایران

 

وی درباره طراحی تخریب وجه اسلام در ایران به دست انگلیسی‌ها یادآور شد: ادعای از بین رفتن تمدن ایرانی توسط سپاه اسلام در دوران رضاخان توسط انگلیسی‌ها موجب شد تا برخی روشنفكران بدون آگاهی و مطالعه نسبت به اسلام متنفر شده و احساس كنند كه دین اسلام عامل نابودی تمدن بزرگ ایران قبل از اسلام بود.

این محقق مسائل تاریخی با اشاره به اسناد و مدارك یهودیان اذعان داشت: در کتاب تاریخ جامع یهودیان ایران نیز آمده است که " یهودیان در سراسر خطه پهناور شاهنشاهی هخامنشی یعنی در 127 ایالت پراكنده بودند. یهودیان در برخورد با اقوام غیر ایرانی كه در كشور پهناور ایران می‌زیستند و از قدیم با یهودی و یهودیت بر اثر یكتاپرستی‌شان دشمنی می‌ورزیدند باید به مبارزه برمی‌خواستند>>(ص21 تاریخ جامع یهودیان ایران)"

وی گفت: اسناد و لوح‌هایی از اطراف تخت جمشید به خط ایلامی به دست آمده كه نشان می دهد ارتباطات دوران هخامنشیان براساس تمدن ایلامی صورت گرفته است. این خط در دوران سلسله هخامنشی حفظ شده است.

 

*انگلیسی‌ها عامدانه تمدن ایران را به 2500 سال محدود كردند

 

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران دلیل پیدایش تمدن 2500 ساله اینگونه مطرح كرد: انگلیسی‌ها عامدانه پهلوی‌ را وادار ساختند که تنها تمدن 2500 سال از دوران هخامنشیان را به رسمیت بشناسند و پیش از آن را سیاهی و تاریكی و به دور از تمدن عنوان كنند. در صورتی كه تمدن ایلامی ها به مراتب پربارتر از دوره هخامنشیان بود.

وی در ادامه افزود: انگلیس‌ها تلاش كردند تا بناهای به جا مانده از دوران ایلامی را نابود كنند تا ملت ایران را به نوعی مدیون اشرافیت یهود در تاریخ قرار دهند.

 

* بنای تخت جمشید به علت قتل عام ایرانیان توسط اشراف یهود ناتمام ماند

 

این محقق مسائل تاریخی گفت: كشتار وسیعی كه به دست اشرافیت یهود در سراسر ایران صورت گرفت، موجب لطمه جدی به تمدن ایرانی شد كه از آن جمله توقف ساخت تخت جمشید بود و این ادعا دروغ است كه تخت جمشید نابود شده؛ بلكه این بنا به دلیل قتل عام اشراف یهود در ایران ناتمام ماند كه به این مسئله در فصل "استر" تورات اشاره شده است.

همچنین سلیمی نمین با بیان اینكه اشرافیت یهود توانست زنی یهودی به نام "استر" را به عنوان معشوقه خشایارشاه به دربار ایران وارد كند كه با نفوذ وی توانست در فرصتی مناسب وزیر ایرانی "هامان اجاجی" و فرزندانش را به قتل برساند و "مُردخای" را جایگزین هامان كند و مردخای قتل عامی گسترده از مخالفان اشرافیت یهود در ایران به راه انداخت كه موجب صدمه به تمدن ایرانی شد.

این کارشناس مسایل تاریخی با اشاره به دسیسه های معشوقه یهودی خشایارشاه (استر) علیه وزیر ایرانی وی به بخش دیگری از کتاب تاریخ جامع یهودیان ایران اشاره کرد و گفت: در این کتاب آمده که "استر می‌گوید: شاهنشاه به سلامت باد. من و قوم من فروخته شده‌ایم تا همگی هلاك و نابود شویم و حال آنكه هیچ زیانی از ما به پادشاه نرسیده است."خشایارشا می‌پرسد: چه كسی چنین گستاخانه قصد دارد یهودیان ایران را به هلاكت برساند؟ استر به هامان اشاره می‌كند و می‌گوید: همین هامان! اوست كه دشمنِ یهودیان كشور عظیم تست... فرمان اعدام او صادر می‌شود و همانجا روی هامان را می‌پوشانند و این بدان معنی است كه مجازات مرگش حتمی است و او را بر همان‌ داری می‌آویزند كه او برای اعدام مردخای آماده كرده بود)).(ص20 تاریخ جامع یهودیان ایران)"


این محقق مسائل تاریخی با اشاره به اینکه قتل عام ایرانی ها توسط یهودیان در فصل "استر" تورات به صورت مبسوط آمده است، تاكید كرد: انگلیسی‌ها در زمان رضاخان این دوره از تاریخ را محو كردند و در هیچ جای تاریخ اشاره‌ای به این قتل عام وجود ندارد.

وی با بیان اینكه قتل‌عام‌هایی که به سپاه اسلام نسبت می‌‌دهند خلاف حقیقت است گفت:‌روایات آتش زدن و قتل عام ایرانیان در زمان ورود اسلام به دور از حقیقت است و با این مسائل می‌خواهند ملت ایران را نسبت به اسلام بدبین كنند.

سلیمی نمین ادامه داد: آنها برای این كار نیاز به دست‌‌اندازی در تاریخ و بناهای تاریخی داشتند و این درحالی است كه در كتاب "اشمیت" كه به نام تخت جمشید در دوران پهلوی نگاشته شده تصاویری از آثار دوران ایلامی ها مشهود است.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران ورود اسلام به ایران را سرفصل شكل‌گیری تمدن عظیم در كشور دانست و اظهار داشت: برای رواج دشمنی نسبت به اسلام، آموزه‌هایی را گسترش دادند و وانمود کردند كه از زمان ورود اسلام به ایران، تمدن و دانش از بین رفته و این در حالی است که در فاصله كوتاهی دانشمندانی برجسته در ایران بروز کردند كه بسیاری از دانشمندان عرصه نجوم ریاضی و پزشكی بعد از ورود اسلام پا به عرصه گذاشتند كه منشا تحولات بزرگ در تاریخ بشریت بودند.

 

* بزرگنمایی دوران هخامنشی سناریوی تاریخی انگلیسی‌ ها

 

وی با بیان اینكه همه این بزرگنمایی های دوران هخامنشی سناریوی تاریخی انگلیسی‌ ها است، ابراز داشت: آنها همچنان نسبت به تاریخ معاصر ایران به صورت گزینشی عمل می کنند و متاسفانه بعضی از افراد و جریانهای داخل كشور نیز همان حرف های بی بی سی را تكرار می کنند كه رسانه‌ها باید با آگاهی بخشیدن به اذهان عمومی مردم را متوجه علت این گزینش كنند.

سلیمی نمین درباره كنار هم قرار دادن فردوسی، حافظ، مولوی، زرتشت، مصدق، كوروش برای گزینش بزرگترین شخصیت مورد قبول ایرانی‌ها توسط بی بی سی گفت:‌ این تركیب غلطی است و بی‌بی‌سی با در كنار هم قرار دادن این افراد قصد دارد تا القاء كند كه ملت ایران با انتخاب كوروش دوره قبل از اسلام را انتخاب كردند.

وی افزود: البته ملت ایران به تاریخ باستانی خود مباهات می‌ورزند؛ اما كار گزینشی بی‌بی‌سی یك كار خباثت بار است كه اگر ماهیت این امر برای ملت ایران مشخص شود نسبت به جنایاتی كه انگلیس‌ها در تاریخ ایران روا داشتند هوشمند خواهند شد.

وی خاطرنشان كرد: بحث بی بی سی ارادت به كوروش نیست؛ بلكه آنها می‌خواهند عظمتی از هخامنشیان بسازند و این عظمت را به اشرافیت یهود نسبت دهند و باید برای مردم روشن شود كه آبشخور جریان انحرافی كه دم از ایرانیت می ‌زند تفكراتش از كجا نشأت می‌گیرد.نوشته شده در : سه شنبه 15 فروردین 1391  توسط : mah .    نظرات() .

male enhancement
جمعه 3 خرداد 1398 06:29 ب.ظ
erectile growing foods http://viagralim.us erectile growing foods !
I don't even know how I ended up here, but I thought this post was good. I don't know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you are not already ;) Cheers!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر