تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.

گلوبال ریسرچ: «اگر سازمان های جاسوسی آمریکا و کشور های غربی، کوچک ترین اثری از تولید سلاح اتمی در تاسیسات ایران پیدا می کردند، خبر آن تیتر صفحه اول همه روزنامه های دنیا بود. اما این کار را نکرده اند.»
 به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز؛ سایت گلوبال ریسرچ(global research) چهارشنبه32 فروردین(April 11) ضمن اشاره به افزایش برنامه جاسوسی آمریکا علیه ایران نوشت: «افزایش شدید مراقبت های آمریکا از برنامه های اتمی ایران در سه سال اخیر که صدها هواپیمای جاسوسی را بکار گرفته است، هیچ نتیجه ای نداشته تا آمریکا با استفاده از آن بتواند ترس کشورها از جمهوری اسلامی را به دلیل تولید سلاح اتمی، بیشتر کند.»
این سایت افزود: «از زمانی که اوباما به ریاست جمهوری رسیده است، تعداد اعضای سیا که در بخش ایران کار می کنند، از ده ها نفر به صد ها نفر افزایش پیدا کرده است پنتاگون تلاش می کند تا ثابت کند ایران درپی رسیدن به توانایی تولید سلاح اتمی است، اما هنوز مدرکی ارائه نکرده است.
این نتیجه درخشانی است که از گزارش های واشنگتن پست در روز 8 آوریل بدست آمده است. نه مقامات آمریکایی و نه خود روزنامه هیچ تلاشی برای ارائه مدارک نمی کنند. آنها در عوض از هواپیمای جاسوسی که می تواند صدها عملیات جاسوسی را انجام دهد و وارد حریم دفاعی ایران شود، می نویسند و قابلیت هایش را نشان می دهند. »
گلوبال ریسرچ در پایان می نویسد: «بدون توجه به اینکه وارد شدن به حریم هوایی ایران قانونی است یا نه، گزارش واشنگتن پست نشان می دهد اگر سازمان های جاسوسی آمریکا و کشور های غربی، کوچک ترین اثری از تولید سلاح اتمی در تاسیسات ایران پیدا می کردند، خبر آن تیتر صفحه اول همه روزنامه های دنیا بود. اما این کار را نکرده اند. تعداد زیادی از منابع اطلاعاتی آمریکا در سال 2007 اعلام کردند که ایران برنامه تولید بمب اتمی ندارد.
از همه این گفته ها می شود به این نتیجه رسید که هدف واقعی آمریکا در مورد ایران چیست.موضوع اصلی تغییر حکومت در ایران است و قدرت اول جهان با هشدار در مورد سلاح اتمی قصد دارند هدف اصلی طرح ژئوپولیتیک خود را پنهان نگاه دارند.»

 


چهارشنبه 23 فروردین1391 narsis
نظر بدهید
 

خبرگزاری فارس: وزارت اطلاعات با عملیات برق آسای تاکنون 15 نفر از تروریست‌ها و هسته‌های پیشتیبانی کننده ترور ناجوامردانه مولوی شهید مصطفی جنگی زهی را بازداشت کرد.

خبرگزاری فارس: 15 تن از عوامل ترور شهید مصطفی جنگی زهی بازداشت شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند به دنبال ترور ناجوامردانه مولوی شهید مصطفی جنگی زهی از علمای فرهیخته و استکبار ستیز استان سیستان و بلوچستان در زمستان سال گذشته، شناسایی عوامل جنایت پیشه این ترور به طور جدی در دستور کار وزارت اطلاعات قرار گرفت.

این بیانیه می‌افزاید: اقدامات اطلاعاتی امنیتی فشرده و همه جانبه‌ سربازان گمنام امام زمان (عج) به ویژه در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، منجر به شناسایی عوامل اصلی آن جنایت گردید و با عملیات برق آسای صورت گرفته، تاکنون 15 نفر از تروریست‌ها و هسته‌های پیشتیبانی کننده آنها بازداشت شده‌اند.

در ادامه این بیانیه‌ آمده است: اطلاعات به دست آمده نشان دهند‌ه‌ دخالت مثلث شوم سازمان منافقین (در طراحی عملیات)، گرایش‌های انحرافی متصل به وهابیت (در صدور مجوز و انجام عملیات تروریستی)، کمک‌های مالی برخی کشورهای مرتجع منطقه تحت حمایت آمریکا، انگلیس و اسرائیل در آن اقدام تروریستی می‌باشد.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: وزارت اطلاعات با عرض تسلیت مجدد به بازماندگان آن شهید به خون خفته هشدار جدی به عوامل پشت پرده‌ آن ترور ناجوانمردانه و ضمن اعلام این که هرگز نقش هیچ یک از اضلاع خبیث این جنایت از یاد نخواهد برد و در موقعیت مناسب به اقدام مقتضی خواهد پرداخت با قاطعیت تاکید می‌نماید با هر گونه سناریویی برای فریب افکار عمومی و غائله آفرینی برخورد خواهد کرد.

 

 

زهرا رهنورد که از سوی همسرش به عنوان "روشنفکرترین زن ایران" معرفی شده است، تئوری جدیدی را صادر کرده است.

عصر امروز، ابتدای سال جاری میرحسین موسوی یکی از سران فتنه به همراه همسرش زهرا رهنور با دخترانشان دیدار کردند.

در این دیدار طراح نظریه "داماد لرستان" با اشاره به درخت "توتی" که سال ها قبل موسوی در خانه کاشته و اکنون درخت تناوری شده گفته است که "ما به اینها هم گفته ایم که بر همه حرف ها و باورهای قبلی خود ایستاده ایم!"

این صحبت جالب رهنورد که ید طولایی در ایراد "سخنان" عجیب دارد با نام نظریه "توت شاهد" ثبت شده است.

بنا بر این گزارش، زهرا رهنورد که از سوی همسرش به عنوان "روشنفکرترین زن ایران" معرفی شده است، پیش از این هم، پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جهموری دهم، با این استدلال که آقای موسوی "فرزند آذربایجان" و "داماد لرستان" است، مدعی تقلب در انتخابات شد.

او در سخنانی جالب به شبکه انگلیسی "بی‌بی‌سی فارسی" گفت که حتما تقلب شده است زیرا "آذربایجان و ترک زبان‌ها هیچ وقت فرزند خودشان را نمی‌گذارند که به کسی دیگر رای بدهند. یا لرستان که خود من لر هستم و موسوی هم بارها گفته من داماد لرستان هستم. بنابراین اهالی لرستان موسوی را نمی‌گذارند به آقای احمدی نژاد رای بدهند. این دو تا ملاک است و باقی موارد هم شبیه همین است"

 

 

میثم محمد حسنی گفت: فعالیت شبکه «نصر تی‌وی» کاملا در چارچوب قانون است و ما در راستای اهداف جمهوری اسلامی حرکت می‌کنیم.
فارس: شبکه نصر تی وی یک شبکه خصوصی ویدئویی اینترنتی است که به پوشش تحولات کشورهای منطقه و بیداری اسلامی می پردازد.

این شبکه که فعالیت های خود را در راستای اهداف انقلاب اسلامی تعریف کرده سعی دارد تصاویر تاثیرات انقلاب اسلامی در منطقه و جهان را منعکس نماید.

مدیر نصر تی وی که پوسترهای مشهورش در زمان فتنه 88 در سایت دوئل در فضای مجازی فراگیر شد گویا امروز گرفتار شکایت سازمان صدا و سیما درباره فعالیت های اینترنتی خود در شبکه نصر تی وی شده است. با او در این مورد گفت‌وگو کردیم:

میثم محمدحسنی درباره شکایت صداوسیما از نصر تی وی در دادسرای فرهنگ و رسانه گفت: هنوز دادگاه نرفته‌ام، فقط پیش از عید از سوی صداوسیما با من تماس گرفتند که فعالیت شبکه شما موازی کاری و غیر قانونی است! و باید تعهد بدهید و اعلام کنید که دیگر هیچ کاری تولید نمی‌کنید !

وی ادامه داد: من هم اعلام کردم که اصلا فعالیت ما سایبری است و کاملا هم در راستای اهداف جمهوری اسلامی است، ربطی هم به صداوسیما ندارد چون ما پخش تلویزیونی و ماهواره‌ای نداریم، فکر می‌کنم که صداوسیما باید از این حرکت حمایت کند نه اینکه شکایت کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر احضاریه آمده و باید برویم و ماجرا را روشن کنیم. ما اصلا قانونی برای تلویزیون اینترنتی نداریم. شکایت صداوسیما هم از نصر تی وی یک کار غیرقانونی است. چون سایت در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و اگر ما مشکلی داشتیم قطعا سایت فیلتر می‌شد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه از صداوسیما چند بار اعلام کرده بودند که این شبکه باید فیلتر شود ولی آنها قبول نکرده بودند و گفته بودند که منع قانونی ندارد. ما اصلا کار غیر قانونی نمی‌کنیم.

وی در پایان گفت: این همه سایت غیر قانونی و ضد نظام وجود دارد که فعالیت می‌کنند و به کسی هم برنمی خورد در حالی که ما کاملا در راستای اهداف جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنیم و موضوع بیداری اسلامی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

چهارشنبه 23 فروردین1391 narsis
نظر بدهید
«بر خلاف رهبران آمریکا ، رهبر ایران بسیار هوشمند است و با دولتمردان آمریکا به خوبی بازی می کند و وقت برای خودش می خرد. آقای خامنه ای بسیار ماهرانه بازی با 'اوباما' را بلد است.»
 به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، "علیرضا نوری زاده" طی یک گفتگوی تلفنی با "شهرام همایون" مدیر و مجری شبکه کانال یک (ChannelOne) به بررسی اظهارات اخیر حجت الاسلام  هاشمی رفسنجانی مبنی بر رابطه با آمریکا پرداخت و در این رابطه گفت: «با توجه به نزدیکی اجلاس 1+5 و مذاکرات ایران برای مسائل هسته ای، سخنان اخیر رفسنجانی یک ترفندی دیگر است برای خریدن وقت از ایالات متحده تا جمهوری اسلامی از این طریق بتواند اهداف خودش را به سرانجام برساند، وگرنه جمهوری اسلامی با آمریکا مذاکره نخواهد کرد. همانطور که اوباما بعد از انتخابات ریاست جمهوری خود به تعریف و تمجید از جمهوری اسلامی پرداخت و خیال می کرد می تواند با ایران مذاکره کند ولی موفق نشد و همچنان امیدوار است با آقای خامنه ای کنار بیاید که البته این امید را باید به دفتر خاطراتش ببرد و این امید تحقق پیدا نخواهد کرد.»
او در ادامه افزود: «بر خلاف رهبران آمریکا ، رهبر ایران بسیار هوشمند است و با دولتمردان آمریکا به خوبی بازی می کند و وقت برای خودش می خرد. آقای خامنه ای بسیار ماهرانه بازی با "اوباما" را بلد است.»


نوشته شده در : چهارشنبه 23 فروردین 1391  توسط : mah .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر