تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.

بر اساس توافقی که پیش از این میان دولت عراق و سازمان ملل صورت گرفت، قرار بر این شد که پس از تخلیه کامل پادگان اشرف از وجود اعضای منافقین و انتقال این نفرات به مکانی به نام کمپ ترانزیت در عراق، مراحل بررسی پرونده این افراد به عنوان پناهجو انجام شود و در صورت پذیرش پناهندگی به کشورهای پناهنده پذیر در سراسر دنیا منتقل شوند. روند توافق شده تا بدانجا پیش رفت که هم اکنون اخراج منافقین از پادگان اشرف به مراحل پایانی خود نزدیک شده و تا بحال حدود ۲هزار نفر در پنج مرحله به کمپ ترانزیت منتقل شدند. اما اگر انتقال به ترانزیت را مرحله اول و بررسی پرونده پناهندگی را مرحله دوم بدانیم، مرحله آخری هم وجود دارد که پیدا کردن کشور یا کشورهایی به جهت پذیرش منافقین تحت عنوان پناهنده است.

مرصاد به نقل از هابیلیان: همین مرحله سوم به گفته مارتین کوبلر نماینده سازمان ملل در عراق، سخت ترین مرحله اخراج است. زیرا سوابق تروریستی و ویژگی های فرقه ای خطرناک گروهک منافقین، به راحتی می تواند هر کشور پناهنده پذیری را از پذیرش آنها منصرف کند.

این موضوع سبب شده که هنوز انجام مرحله اول یعنی اخراج از پادگان اشرف به طور کامل به پایان نرسیده، مرحله آخر یا همان یافتن کشوهای پناهنده پذیر برای میزبانی بیش از ۳هزار نفر به عنوان بزرگترین چالش پیش رو مطرح باشد.

همانطور که مختصری عنوان شد، یکی از دلایل عقب نشینی کشورها و حتی دولت هایی که در اقدامات تروریستی و جنایتکارانه این گروهک همکاری دارند و به نوعی منابع مالی و تسلیحاتی آنها را تامین می کنند، این است که با فرض ثبت نام و پذیرش هر ۳هزار نفر از اعضای کمپ اشرف به عنوان پناهنده، با افرادی روبه رو هستیم که گذشته از تعداد بالا و بی سابقه دارای ویژگی هایی منحصر به فردی هستند که آنها را از زمره افراد عادی جدا می کند.

به عبارت دیگر منافقین یک گروه دوره دیده هستند، که برخی از آنها نزدیک به ۳۰ سال در محیطی ایزوله و به دور از هرگونه امکانات رسانه ای و ارتباط با جهان بیرون قرار داشته اند. این افراد همه این سال ها را درگیر مناسبات درون فرقه ای و خطرناک بوده اند و زندگی تشکیلاتی و افکار اشتباهی که از سوی سرکردگان این گروه طی بیش از دو دهه به اعضا القا شده است، موضوعی نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت.

نگاهی گذرا به کارنامه منافقین و نمونه هایی از این تشکیلات نشان می دهد که اعضای همین فرقه در مواقعی دست به عملیات های انتحاری، خود سوزی و... در جهت دستورات سرکردگان زده اند. بسیاری از این افراد را می توان بمب های متحرکی نامید که فاقد اختیار شخصی و امکان تفکر و تعقل، گوش به فرمان دستورات سرکردگانی قرار دارند که سابقه ای شگرف در اقدامات تروریستی دارند.

البته موضوع دیگری هم در خصوص منافقین مطرح می باشد که اساساً اولویت آن در فهم وضعیت خطرناک این گروهک بسیار بیشتر از ویژگی های فرقه ای آنهاست!

موضوع اصلی منافقین این است که علی رغم ادعای سرکردگان این گروهک مبنی بر خلع سلاح در سال ۲۰۰۳ و دوری از مشی تروریستی، نه تنها صحت این مطلب تایید نشده بلکه شواهد و قرائن اثبات می کند که این گروه همچنان سلاح در اختیار داشته و اقدامات تروریستی و ضد بشری گذشته خود را ادامه می دهد.

یکی از نشانه ها، خود این گروهک و رسانه های وابسته به آن است که همچنان بر اجرای عملیات تروریستی پافشاری دارد. به عنوان مثال در شماره های اخیر نشریه مجاهد هنوز هم اصرار بر انجام عملیات تروریستی وجود دارد و تصاویر پخش شده از رسانه های آنها و بیانیه های صادر شده همچنان بر وجود نیرویی شبه نظامی تحت عنوان «ارتش آزادی بخش ملی» دلالت دارد.

نمونه دیگر که به کلی ادعای خلع سلاح این گروهک تروریستی را هم رد می کند و در جلسه اخیر دادگاه فرجام خواهی برای حذف نام منافقین از فهرست سازمان های تروریستی وزارت امور خارجه آمریکا از زبان «رابرت لوب» وکیل وزارت خارجه آمریکا مطرح شد، این است که هنوز احتمال قریب به یقین انبار پنهانی از اسلحه در پادگان اشرف وجود دارد که این مسئله از توانایی بالقوه این گروهک در انجام عملیات مسلحانه حکایت می کند.

ژنرال «ریموند اودیرنو» فرمانده ارشد نیروهای ایالات متحده در بغداد در سالهای حضور نظامی آمریکا در عراق نیز درباره خلع سلاح منافقین اذعان دارد که هیچ گاه امکان بازرسی از پادگان اشرف وجود نداشته است و ماجرای خلع سلاح این گونه بوده که خود اعضای منافقین فهرستی از سلاح های موجود در پادگان اشرف را جمع آوری کرده و به ما ارائه دادند!

این ژنرال آمریکایی که مهمترین شخصی است که می تواند به طور قطع در خصوص مسلح بودن یا نبودن منافقین اظهار نظر کند، ادامه می دهد که خلع سلاح این گروهک تروریستی بر اساس همین فهرستی صورت گرفته که خود منافقین ادعا می کردند همه موجودی تسلیحات آنها در پادگان اشرف است!

همه این مستندات که از لابلای صحبت های آمریکایی ها بیرون آمده، جدای از شواهدی است که ایران و عراق از فعالیت های تروریستی اخیر منافقین ارائه می دهند و ردپای این گروهک تروریستی را در ترور دانشمندان هسته ای ایران و برخی از اقدامات تروریستی در عراق نشان می دهند.

بالاخره اینکه منافقین را باید به عنوان یک گروه تروریستی و مسلح به حساب آوریم که حتی بدون دسترسی به امکانات تسلیحاتی ظرفیت بالقوه اَعمال تروریستی را با خود دارد و اکنون به دنبال یک میزبان بخت برگشته می گردد.

 


پنجشنبه 28 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید
 
این عکس در جریان کودتای 28 مرداد گرفته شده است.


پنجشنبه 28 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید

بازیگر مستهجن و مبتذل سینمای ایران که مدتی قبل به دلیل همکاری با سران فتنه از ایران به پاریس فرار کرد بعد از اقامت در این کشور به عنوان گزارشگر بخش بی بی سی فارسی مشغول به فعالیت شد.
مرصاد به نقل از ندای انقلاب به نقل از آنا، زهرا امیر ابراهمی بازیگر جنجالی سینمای ایران که همه از چهره دوگانه وی خبر دارند بعد از ترک ایران به کشور پاریس مهاجرت کرد و خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که وی درخواست پناهندگی در این کشور نموده است.

از طرفی بعد از مذاکرات بسیار، مسئولین شبکه بی بی سی فارسی موفق شدند وی را به عنوان گزارشگر این شبکه در فرانسه به کار گمارند البته این سناریو ی از پیش تعریف شده در حالی اتفاق افتاد که امیر ابراهیمی قبل از استخدام در یک مصاحبه با فرناز قاضی زاده مجری معلوم الحال بی بی سی علت ترک ایران را بازگو کرد و در همین جا بود که وی منکر همه اعترافات خود در خصوص پخش فیلم جنجالی و مستهجنی که تا سال ها در تلفن های عموم مردم رواج داشت گردید.

امیرابراهیمی در این رابطه به بی بی سی فارسی گفت:‌ فیلم مذکور متعلق به من نبوده و برخی ها با برنامه ریزی قبلی در صدد تخریب شخصیت من بوده اند که البته به خواسته خود نیز رسیدند اما ممکن است آنها اکنون پشیمان شده باشند.

اظهارات دو پهلوی این بازیگر مبتذل و سابق سینمای ایران در حالی عنوان شد که وی پیش از این در ایران به رسانه های داخلی همه اخبار پیرامون فیلم منتشر شده از خود را تایید کرد و حتی عنوان کرده بود با فرد مذکور قرار بوده ازدواج نماید حال آنکه وی به محض خروج از کشور رنگ عوض کرده و در ظاهری جدید منکر تمام اتفاقات رخ داده شده نشان از تناقض گویی های وی دارد و جالب تر اینکه امیر ابراهیمی درپایان صحبت هایش عنوان کرده شاید کسانی که او را تخریب شخصیت کردند اکنون پیشیمان باشند که این اظهار نظر مغایر با بحث شایعه سازی فیلم مذکور است.

به هر ترتیب بعد از انجام این مصاحبه امیر ابراهیمی به استخدام شبکه بی بی سی فارسی درآمد و اولین گزارش خود را هم در روز های گذشته از وضعیت مردم فرانسه قبل از انتخابات ریاست جمهوری این کشور پخش کرد.

اخبار رسیده حکایت از آن دارد که مسئولان بی بی سی فارسی که همیشه تلاش خود را برای ایجاد تنش در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته اند این بار دست به دامان یک بازیگر مفسده که مهره ای سوخته تر از مهره های دیگر رسانه های غربی به شمار می آید، شده اند تا بار دیگر به خرابکاری های خود از این راه ادامه دهند هرچند که این بار با این حرکت خود بیش از پیش زیر سوال رفتند چرا که پیش از این اخبار رابطه غیر اخلاقی مجریان این شبکه با مدیران ارشد بی بی سی فارسی به بیرون درز کرده بود که فرناز قاضی زاده یکی از همین مجریان معلوم حال است.

بی بی سی فارسی با استخدام زهرا امیر ابراهیمی نشان داد مسئولان این رسانه دروغ پرداز غربی استعداد خوبی برای جذب نیروهای مفسده دارند و همچنین این استخدام نشان دهنده ذلالت سران رسانه مذکور است که دست به دامان چنین افرادی شده.


پنجشنبه 28 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید
مدیر شبکه دیدار: «به خدا قسم، به روح پدرم و به مرگ پسرم قسم اگر من درس قانون را نخوانده بودم وسر از قانون در نمی آوردم الان در آمریکا در زندان به سر می بردم برای اینکه این مملکت،مملکت تهمت است وخیلی ما را آزار واذیت می دهند.»

 به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز،مدیر شبکه دیداردرباره کشور آمریکا گفت: «به خدا قسم، به روح پدرم و به مرگ پسرم قسم اگر من درس قانون را نخوانده بودم وسر از قانون در نمی آوردم الان در آمریکا در زندان به سر می بردم برای اینکه این مملکت،مملکت تهمت است وخیلی ما را آزار واذیت می دهند.»
وی همچنان تصریح کرد: «من هر روز بعد از صبحانه چهار یا پنج نامه لیگالی(قانونی) خطاب به وکیلان،بانک ها،دولت وبقیه کسانی که زور می گویند می نویسم واز این طریق به آنها حمله قانونی می کنم وبه آنها می فهمانم که ما هم سراز قانون در می آوریم تا نتوانند سر ما کلاه بگذارند برای اینکه دولت آمریکا خیلی آزار واذیتشان زیاد شده و اگر لباس یا یک میز یا هر چیز دیگری بخریم دولت می گوید باید به ما هم پول بدهید واین نوع کلاهبرداری ها ازطرف دولت آمریکا خیلی زیاد شده است.»
مدیر شبکه دیداردرادامه با تاکید گفت: «من از آمدنم به آمریکا فوق العاده فوق العاده پشیمانم ونباید به آمریکا می آمدم وهم اکنون در آمریکا مثل سگ کار می کنم واز این زندگی در آمریکا سخت پشیمان وناراحتم ولی مجبورم که این زندگی را قبول کنم، وگرنه تا به حال از غصه مرده بودم.»


پنجشنبه 28 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) اهانت به امام هادی(ع) را نشانه وحشت دشمنان از نفوذ فرهنگ اسلامی در سطح جهان دانست.

مرصاد به نقل از فارس، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در بیانیه‌ای ضمن محکومیت شدید هتک حرمت ساحت مقدس امام هادی(ع)، این اهانت‌ها را نشانه وحشت دشمنان از نفوذ فرهنگ اسلامی در سطح جهان دانست.

 
متن کامل این بیانیه را در ذیل می‌خوانید:
 
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ.صف/8
 
بار دیگر ایادی استکبار جهانی و قلم به دستان مزدور و روباه صفت، چهره از نفاق گشودند و با توهین نسبت به شخصیت نورانی و معصوم امام هادی (علیه السلام) در فضای مجازی، باعث آشکار شدن هرچه بیشتر مظلومیت اهل بیت پیامبر(صل الله علیه و آله) شدند. امروز به این معاندان و جاهلان اعلان می‌داریم که: چهره ‌پر فروغ امام هادی (علیه السلام) مصداق بارز نور خداست که خاموش شدنی نیست.
 
آری این حرکات مذبوحانه‌، نشانه ‌وحشتی است که دشمنان اسلام و اهل بیت (علیه السلام) از نفوذ فرهنگ اسلامی در سطح جهان دارند.
 
ما سربازان حضرت مهدی موعود (عجل الله ‌تعالی فرجه الشریف)‌، این حرکت خزنده دشمن را که باعث آزرده شدن ‌قلب امام زمان(علیه السلام) و ‌مومنین گردیده محکوم کرده و از مواضع مراجع عظام و فتاوای ایشان ‌بر علیه افراد توهین کننده اعلام حمایت می‌کنیم و به حامیان پشت پرده و آشکار آنان نیز گوشزد می‌کنیم که این کارها باعث تسریع زوال و سرنگونی شما می‌گردد.
 
ما به وعده الهی ایمان داریم و انشاءا..‌. پاسخ این ظلم عظیم را توسط سربازان پنهان و آشکار امام زمان(عجل الله  تعالی فرجه الشریف) خواهیم داد.
 
منتظر روزی هستیم که وعده الهی محقق شود و ریشه‌ کفر و شرک و نفاق و ظلم و دروغ‌ها و تهمت‌ها به دستان پر خیر و برکت فرزند فاطمه(سلام الله علیه وآله)‌، مهدی موعود(عجل الله  تعالی فرجه الشریف) برچیده شود .
 
در آخر به خدای خود شکوه می‌کنیم‌:
 
...اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْکُو إِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنَا صَلَوَاتُکَ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ غَیْبَةَ وَلِیِّنَا [إِمَامِنَا] وَ کَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ قِلَّةَ عَدَدِنَا، وَ شِدَّةَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَیْنَا فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ [آلِ مُحَمَّدٍ] وَ أَعِنَّا عَلَى ذَلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَ بِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَ نَصْرٍ تُعِزُّهُ وَ سُلْطَانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَ رَحْمَةٍ مِنْکَ تُجَلِّلُنَاهَا وَ عَافِیَةٍ مِنْکَ تُلْبِسُنَاهَا...
 
بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود ‌استان تهران
 
 

مبارزه سیاسی اپوزیسیون با جمهوری اسلامی به ویژه از زمانی كه امیدوار به اصلاح طلبان شده به مبارزه رمانتیك و ملودرام بدل گشته است.
مرصاد به نقل از کیهان: این مطلب را پایگاه اینترنتی سكولاریسم نو به قلم «الهه- ب» (از همكاران نشریه سلطنت طلبان در لندن) مورد تاكید قرار داده و با اشاره به سردرگمی برخی بازیگران فتنه سبز در موضوع انتخابات مجلس (تحریم آن و سپس دادن رأی پنهانی در مرحله اول و دعوت به تك رأی در مرحله دوم انتخابات) نوشت: شركت در «انتخابات»، آن هم مرحله دوم مجلس، آن هم برای «رأی» دادن به «یك نفر»، آن هم با این هدف كه فلان و بهمان، به راستی اگر كاسه ای زیر نیم كاسه نباشد و داوطلبانه ابراز شود، چیزی جز نمونه ای از «سیاست رمانتیك» نیست! سیاستی كه رمانتیسم آن بی درنگ در برابر واقعیت عملا موجود رنگ می بازد و تبدیل به ملودرام می شود تا جایی كه به حال چنین سیاست ورزان رمانتیكی باید گریست. رمانتیسم سیاسی و سیاست رمانتیك را خاتمی شروع كرد.
نویسنده اضافه می كند: بسیاری از روزنامه نگاران مدافع اصلاحات كه بیشترشان حالا در خارج كشور بسر می برند، عمدتا رمانتیك نویس هستند. آسمان و ریسمان و داستان را با رشته نازك احساس به هم می بافند تا جایی كه در پایان معلوم نمی شود می خواستند چه بگویند و اصلا چرا دست به قلم برده اند! در سیاست رمانتیك و مبارزه نمادین چون زبان بیش از عقل در تكاپوست، پس هر كسی هر آنچه درست می پندارد به دیگران توصیه می كند بدون آنكه حاضر باشد مسئولیت پیامدهای آن را برعهده بگیرد. فقط در لابلای این سیاست و این مبارزه است كه می توان «كشف» كرد موضوع واقعا بر سر چیست. مثلا آنجا كه حجت الاسلام خاتمی رئیس جمهور پیشین سرانجام مجبور می شود بگوید كه منظورش از «جامعه مدنی» همان «مدینه النبی» بوده است!
در همین حال آرش بهمنی از روزنامه نگاران زنجیره ای فراری، با تخطئه بی كفایتی محافل خارج نشین به ویژه شورای هماهنگی سبز، در «بالاترین» نوشت: خارج نشینی یعنی چه؟ بارها و بارها دراین باره صحبت شده. وقتی مخالفان از ایران خارج می شوند، وارد یك فضای ذهنی می شوند و از واقعیت ها دور می افتند و نمی توانند براساس واقعیات تصمیم بگیرند و... در ساخت و تغییر ذائقه مردم نقش كمتری دارند و اگر هم قرار باشد كاری انجام دهند، بس دشوار و طاقت فرسا خواهد بود.
نویسنده وبلاگ مرثیه های خاك سپس با اشاره به فعال شدن برخی اصلاح طلبان نظیر موسوی لاری، ابطحی، حضرتی، جهانگیری، شكوری راد، مجید انصاری، عبدی، كولایی و خانیكی در هفته نامه ای كه توسط تیم شهروند و شرق اداره می شود، نوشت: مطالب این نشریه در تأیید رأی خاتمی در انتخابات مجلس است. از آن طرف نزدیك به یك سال و نیم از تشكیل شورای هماهنگی سبز می گذرد، دیگر گروه های اپوزیسیون نیز سوابق چندین ساله در خارج از كشور دارند، بعد از جنبش سبز تعداد زیادی از نیروهای سیاسی از كشور خارج شده اند و... نتیجه كار همه آنها در این مدت چه بوده؟ متاسفانه باید گفت كه جمع این فعالیت ها، نتیجه ای نزدیك به صفر را نشان می دهد.


پنجشنبه 28 اردیبهشت1391 narsis
نظر بدهید

یك سلطنت طلب فراری ادعا كرد برنامه هسته ای ایران تهدیدی برای جهان حساب می شود اما تسلیحات اتمی كشورهای غربی ترسناك و خطرناك نیست.

مرصاد به نقل از کیهان: شیرین عبادی در مصاحبه با روزنامه فرانكفورتر روند شاو و در پاسخ این سوال كه آیا به نظر شما، كشورتان به دلیل برنامه هسته ای یك تهدید برای جهان است» گفت «بله». او درباره چرایی این ادعای خود گفت «به این دلیل كه تكثیر اتمی در منطقه می تواند بسیار خطرناك باشد».
خبرنگار آلمانی مجددا می گوید «فرانسه نیز بمب اتمی دارد. آیا از فرانسه نیز می ترسید؟». عبادی پاسخ می دهد «خیر. نمی ترسم، چون فرانسه یك كشور دموكراتیك است و این مردم هستند كه دولت را كنترل می كنند. بنابراین هیچ گاه خطری از سوی فرانسه ایجاد نخواهد شد. ولی كشورهایی مانند ایران و پاكستان دموكراسی نیستند. شما می ترسید زیرا پاكستان بمب اتمی دارد. و مردم نگران اند كه ایران نیز به چنین تسلیحاتی دست یابد. آنچه برای آنها ایجاد ترس می كند، دولت های غیردموكراتیك اند، نه بمب اتمی.» خبرنگار مجددا می پرسد اگر دوباره رفراندوم و انتخابات شود و به جای اپوزیسیون سلطنت طلب یا لیبرال، حكومت اسلامی روی كار بیاید، می پذیرید؟ كه عبادی جواب می دهد شرط دموكراسی این است كه سكولار باشد.
عبادی همچنین در حالی كه برای فرار از مجازات و حكم دادگاه از كشور گریخته، ادعا كرده كه به فكر همكاران زندانی خود هست.
یادآور می شود عبادی در روزهای اوج انقلاب اسلامی، علنا از مردم انقلابی به عنوان اوباش یاد كرده و خواستار سركوب آنان توسط رژیم سلطنت شده بود. بنابراین و ذاتا نقاب دموكراسی به سوابق فاشیستی وی نمی خورد. ثانیا او ارتباطات گسترده ای با گروهك تروریستی منافقین دارد و از سوی همین گروهك- كسانی چون لاهیجی- نامزد دریافت جایزه نوبل شد، بنابراین ادعای وی درباره طرفداری از مردم ایران نیز مسموع نیست. ثالثا او تعمدا و به دلایل روشن، از ایران و پاكستان نام می برد اما نام رژیم نامشروع صهیونیستی را كه هم دارای سلاح اتمی است و هم علت وجود و بقای آن به نسل كشی مرتبط است، درز می گیرد و متعرض تسلیحات اتمی این رژیم نمی شود.
نكته چهارم این است كه اتفاقا یك رژیم بر حسب ظاهر دموكرات و سكولار (آمریكا) بمب اتمی را اولین بار تولید و برای اولین و آخرین بار در هیروشیما و ناكازاكی ژاپن (1945 میلادی) منفجر كرد و ادعای خانم عبادی درباره نسبت دموكراسی سكولار و تهدید اتمی مطلقا مزخرف است. پنجم این كه همین رژیم ظاهرا دموكرات به كشورهای افغانستان و عراق- به شكل كاملا یاغی گرانه و غیرقانونی- یورش برد و میلیونها شهروند غیرنظامی را به خاك و خون كشید و مطلقا هم مردم آمریكا نتوانستند این رژیم زنجیر پاره كرده را كنترل كنند. نیز همین رژیم از اورانیوم ضعیف شده در جنگ های یاد شده استفاده كرد. و هم اكنون نیز از قتل عام مردم در بحرین جانبداری می كند. ششم این كه اگر بمب اتمی خطرناك نیست چرا باید افكارعمومی را از برنامه صلح آمیز هسته ای ایران كه تحت نظارت آژانس قرار دارد، ترساند؟ آیا این نهایت وطن فروشی نیست كه كسی علیه مردم خود جوسازی كند؟ و اگر اصل برنامه هسته ای مسئله است چرا این خانم سرسپرده رژیم كودتایی و سلطنتی پهلوی آن زمان ساكت بود؟ گفتنی است این چندمین بار است كه عبادی به خاطر توجیه مواضع آمریكا و رژیم صهیونیستی دست به رفتارهای انتحاری می زند.نوشته شده در : جمعه 29 اردیبهشت 1391  توسط : mah .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر