تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.

مرگ مشکوک یکی از اعضای منافقین

جسد یکی از اعضای کهنسال منافقین در پادگان اشرف کشف شد.

مرصاد به نقل از هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) این حادثه درحالی اتفاق افتاد که پس از حضور مأموران پلیس عراق در محل، آثار جراحات متعدد در جسد این عضو باند رجوی، تردید در مورد خودکشی یا قتل وی را افزایش داد.

بر پایه این خبر روز سه شنبه هفته گذشته در گزارشی به مأموران پلیس دیالی اعلام شد یکی از اعضای منافقین دست به خود کشی زده است.

به گفته یک منبع آگاه پلیس دیالی پرونده ویژه‌ای را در این زمینه در دست بررسی و اقدام دارد.

این خبر حاکی است با توجه به آثار ضربات چاقو بر بدن قربانی، پلیس عراق کمیته مسئول انحلال کمپ اشرف را مطلع نموده تا در جریان این واقعه قرار گیرند.


پنجشنبه 29 تیر1391 narsis
نظر بدهید

شما به من گفتید که هر وقت بخواهید می توانی در شبکه حضور پیدا کنی منتها به این شرط که از خانواده سلطنت حرفی نزنی خانواده ای که امروز رضا پهلوی در رأس آن قرار دارد.

مرصاد به نقل از جام نیوز "مرتضی محیط" کارشناس و تحلیل گر مسایل سیاسی چهارشنبه 28 تیر (18.july) که از شبکه سلطنت طلب "اندیشه" پخش شد، در انتقاد به فرامرز فروزنده مدیر شبکه اندیشه، گفت:
«شما به من گفتید که هر وقت بخواهید می توانی در شبکه حضور پیدا کنی منتها به این شرط که از خانواده سلطنت حرفی نزنی خانواده ای که امروز
رضا پهلوی در رأس آن قرار دارد، همین آقای رضا پهلوی که مدام ملت ایران را تهدید به حمله نظامی می کند و هیچ گاه حرف از مذاکره نمی زند رضا پهلوی اگر خیلی قدرت دارد به بهرام مشیری و محمد امینی که انتقاد های جدی در رابطه با مصاحبه اخیر او کردند جواب دهد.»


این تحلیل گر مسائل سیاسی در ادامه افزود: «من همیشه شاهد بوده ام که شما در برنامه هایتان افرادی را دعوت می کنید که فقط می خواهند در میان اقشار جامعه ایرانی اعم از مسلمان و غیر مسلمان اختلاف بیندازند و معمولاً ویدئوهایی که از شبکه شما پخش می شود این حس را به مخاطب القا می کند که مشکلات درون ایران غیر قابل حل است و فقط حمله نظامی علاج کار است.»


مرتضی محیط در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «کسانی که در خارج کشور فعالیت می کنند در پی نابود کردن جنبش سبز هستند و این در حالی است که جنبش خارج باید در خدمت جنبش داخل باشد نه اینکه به دنبال آنترناتیو سازی باشد و این را باید توجه داشت که با کنفرانس های دو روزه، ما فقط خوراک روشنفکری فراهم می کنیم و هیچ گونه خطری متوجه جمهوری اسلامی نخواهیم کرد و جمهوری اسلامی به خوبی تشخیص می دهد که دشمن درجه یک او کیست؟»


پنجشنبه 29 تیر1391 narsis
نظر بدهید

ضدیت با نظام جمهوری اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه، نوانجمن حجتیه ای ها و مزدوران صهیونیست که باید مخالف سرسخت هم باشند در کنار هم به اتفاق رسانده است
مرصاد به نقل از محدوده ، ضدیت با نظام جمهوری اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه، نوانجمن حجتیه ای ها و مزدوران صهیونیست که باید مخالف سرسخت هم باشند در کنار هم به اتفاق رسانده است..
 
مدتی پیش برنامه افق صدای امریکا( (VOAمیزبان محمد هدایتی روحانی نمای طرفدار انچمن حجتیه و مهدی خلجی مزدور موسسه صهیونیستی واشنگتن با موضوع مهدویت و رابطه آن با جمهوری اسلامی بود.
 
هدایتی روحانی نما و مهدی خلجی که در حمله به اسلامی گوی سبقت را از سروش ربوده است با اتفاق نظر به مخالفت با تئوری مترقی اصل ولایت فقیه پرداختند.
 
خلجی در این گفتگو با تصریح بر اینکه تئوری جمهوری اسلامی بر مفهوم مهدویت استوار است و اگر مهدویت را از جمهوری اسلامی بگیریم تمام ایدئولوژی جمهوری اسلامی از هم خواهد پاشید و ولی فقیه از آن جهت اعتبار دارد که نائب امام است اگر فقیهی نائب امام نباشد اعتباری ندارد اگر این رشته بریده شود در حقیقت رابطه دین و سیاست از دوران صفویه که اولین حکومت شیعی در ایران بوجود آمد بریده خواهد شد.
 
محمد هدایتی مجری سابق شبکه ماهواره ای سلام و دبیرکل خود خوانده گروهک روحانیون سنتی که بر اساس تفکرات انجمن منحرف حجتیه بنا گذاشته شده است بی سوادی و عدم اطلاع خود از مباحث دینی و تاریخ شیعی را در این گفتگوی از پیش هماهنگ شده بروز داد و با مخالفت با خلجی که گفته بود ولایت فقیه از دوران صفویه بوجود آمده به دروغ و بدون هیچ دلیل دینی و منطقی مدعی شد در ایام غیبت هیچ کدام از علما اجازه تشکیل حکومت اسلامی را نداده اند جالب اینجاست در محرم سال گذشته در برنامه افق صدای آمریکا هدایتی و خلجی با تشکیل میزگردی سعی در تطهیر و ترویج قمه زنی در بین شیعیان پرداخته و محمد هدایتی روحانی نمای بی سواد با تحریف آیاتی از کلام الله مجید گفت با نگاهی بر آیات قرآن می بینیم که ریشه قمه زنی در قرآن آمده است.

پنجشنبه 29 تیر1391 narsis
نظر بدهید

 
پرفروش‌ترین کتاب انتشارات کیهان در نمایشگاه کتاب سرقت شد

مرصاد به نقل از ندای انقلاب  نسخه الکترونیکی "ارتش سری روشنفکران " به قلم پیام فضلی نژاد ـ پژوهشگر مرکز پژوهش‌های موسسه کیهان که به بررسی نقش و تاثیر جریان‌های مرموز روشنفکری در تاریخ معاصر ایران از قاجار تاکنون می‌پردازد از سوی افراد ناشناسی در فضای مجازی قرار داده شد . این در حالی است که با ایجاد امکان دانلود این کتاب در برخی سایت‌ها در واقع حقوق مادی و معنوی اثر مورد دستبرد قرار گرفته است.
فضلی نژاد در همین رابطه اظهار داشت: «نسخه های اینترنتی كتاب "ارتش سری روشنفكران" شرعا و قانونا مورد تاییدكیهان نیست.»
وی در ادامه یادداشت کوتاهی که در همین زمینه نوشته، یادآور شده است: «دوستان بسیاری درباره استفاده ازنسخه هایی كه تحت نسخه پی. دی. اف یانسخه اینترنتی كتاب ارتش سری به تازگی درفضا ی وب منتشرشده،پرسیده اند.»
این پژوهشگر جوان در ادامه اظهار داشت: «نسخه كامل این كتاب ازكتابفروشی هاونمایندگی های كیهان درتهران وشهرستان هاقابل تهیه است وبااستقبال مخاطبان درآستانه چاپ پنجم است.»
شایان ذکر است نسخه اینترنتی این کتاب كه بدون اطلاع موسسه كیهان ونویسنده كتاب درفضای وب منتشرشده است، همگی ناقص بوده واساساعنوان كتاب رانمی توان برآن اطلاق كرد. 
«ارتش سری روشنفکران» كه پرفروش‌ترین کتاب انتشارات موسسه کیهان در نمایشگاه کتاب است،تحلیل جامعی از تحرکات براندازانه روشنفکران ایرانی و غیر ایرانی از دهه‌های گذشته تاکنون ارایه کرده است كه همگی بر اساس اسناد منتشر شده، تنظیم شده است.
این كتاب كه پیش از این نیز به صورت پاورقی در روزنامه کیهان منتشر شده بود از بدو انتشار با واکنش تند برخی از چهره‌ها و سران جریان‌های ضد انقلابی مواجه شده بود. 


پنجشنبه 29 تیر1391 narsis
نظر بدهید

شبکه ی بی بی سی فارسی در برنامه های متعدد خود با طرح سوالاتی خاص، در مصاحبه با اصلاح طلبان ایران، خصوصاً بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۸8، آنان را وادار به عکس العمل هایی می کند که از مشی اصلاح طلبی به دامن اپوزیسیون بیفتند و رفتاری مطابق خواست مخالفان نظام از خود بروز دهند.


مرصاد به نقل از بولتن: شبکه ی بی بی سی فارسی در برنامه های متعدد خود با طرح سوالاتی خاص، در مصاحبه با اصلاح طلبان ایران، خصوصاً بعد از انتخابات ریاست جمهوری ایران در سال ۸8، آنان را وادار به عکس العمل هایی می کند که از مشی اصلاح طلبی به دامن اپوزیسیون بیفتند و رفتاری مطابق خواست مخالفان نظام از خود بروز دهند.
 
بی بی سی در این شیوه برای رسیدن به هدف، با دعوت به مصاحبه از اعضای اصلاح طلب ایران که هنوز بر مشی انتقادی خود و نه مشی مخالفت و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی پایبندند، با طرح سوالاتی افکار آنان را به تضادها و تناقضات دچار می کند و به گونه ای به تحقیر افکار انتقادی آنان از حکومت پرداخته، آن را بی نتیجه خوانده و از اصلاح طلبان پاسخ هایی را طلب می کند که آنان را از دایره ی منتقدان جمهوری اسلامی خارج و به حلقه ی دشمنان و اپوزیسیون وارد کند.
 
برنامه ی "به عبارت دیگر" که با اجرای "عنایت فانی"، یکی از سردبیران بی بی سی فارسی، روی آنتن می رود، این بار با دعوت از "رجبعلی مزروعی" نماینده ی مجلس ششم که اکنون در فرانسه به سر می برد مباحثی را مطرح ساخت که بسیار جالب توجه است.

ابتدا به سوالات مجری اشاره می کنیم که سعی دارد با سوالات خود آقای مزروعی را به سمت اپوزیسیون سوق دهد:
 ۱. "آقای مزروعی شما سوابق خیلی درخشانی از لحاظ انقلابی گری داشتید. خیلی زود در زمان دانشجویی به انقلاب پیوستید. زمان شاه در تظاهرات ها شرکت کردید. زندانی شدید و بعدش هم به جنگ ایران و عراق رفتید. در سازمان های سیاسی و عقیدتی فعالیت کردید؛ یعنی اینکه خیلی متعهد بودید به انقلاب؛ حالا چی شده که خیلی از همکاران سابقتان، آنهایی که در حکومت هستند، فعلاً مخالف شما شدند و از شما به منحرف یاد می کنند؟!"

۲. "چرا در وبسایت های بسیاری در داخل ایران، از وبسایت هایی که مخالف نظرات شما و اصولاً مخالف اپوزیسیون نظام جمهوری اسلامی هستند از این تعبیرها زیاد هست؟"
 
۳. "به هر حال شما فکر می کنید که جمهوری اسلامی از مسیر انقلاب خارج شده از آن چیزی که قصد بود بشود یا اینکه شما تغییر کردید؟"
 
۴. "به نظر می رسد که مسئله ی عدالت اصولاً خیلی غلیظ تر، در آن نوع نگاهی که شما می کنید به جامعه است تا آزادی. یعنی عدالت اولویت داره؟ شما در جایی می گویید که در آموزه های دینی ما ردپایی از حق آزادی نیست و به همین دلیل هنوز جوامع اسلامی مانند جامعه ی ایرانیان سر خوشی با این حق نداریم؛ اما در مورد عدالت، ادبیات دینی بسی غنی می باشد. یعنی بعد از سی و اندی سال جمهوری اسلامی به نظر شما هنوز به این نتیجه نرسیده اید که این آزادی نیاز باشد حتی برای تحقق عدالت؟"
 
۵. "این یک موضع جدید است که شما به آن رسیده اید؟ یعنی اوایل انقلاب نبوده است؟"

۶. "حالا شما با توجه به اینکه پایه ی عقیدتی تان کماکان اسلام است و باز بر اساس ایدئولوژی اسلامی می خواهید حکومت اسلامی را بر پا بکنید، در آینده، تعریف شما از آزادی چیست؟"
 
۷. "شما اوایل انقلاب، انقلاب کردید که جمهوری اسلامی برقرار بشود، حالا امکان دارد که تعبیر شما از انقلاب اسلامی متفاوت باشد با چیزی که در جامعه ی امروز ایران است؟ من بحثم این است که شما کماکان به دنبال جمهوری اسلامی هستید که به زعم شما جمهوری دموکراتیک تری نسبت به حکومتی که الان هست، است. منظور من حالا تعریف آزادی در این چارچوب چیست؟"

و حال به بخشی از پاسخ های مزروعی دقت کنید:

۱. "من فکر می کنم دوستان من هیچ موقع چنین تعبیری را برای من به کار نبرده اند و آنهایی هم که الان این تعبیر را به کار می برند دوست من نبودند."

۲. "به هر حال اگر تغییر و تحولات را در جامعه بپذیریم و مسیری که طی شده و الان به نظر من از مسیر انقلاب حکومت خارج شده الان اونایی که در حکومت هستند خیلی با ما همفکر نیستند و یادم نمی آید که آنها این تعابیر را برای ما به کار برده باشند."

۳. "واژه ی منحرف را ندیدم. به هر حال آنها با من اختلاف نظر دارند و طبعا ممکن است که ما را به اتهام هایی متهم کنند ولی من فکر می کنم آن دوست هایی که من از گذشته داشتم تا حالا به خوبی من را می شناسند."

۴. " فکر می کنم که اگر رجوع بکنیم به شعارهایی که مردم در موقع انقلاب می دادند؛ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، و اینکه مردم در پی عدالت بودند من الانه فکر می کنم که نظام موجود از این شعارها فاصله گرفته و به خصوص از مدار عدالت خارج شده است. ما زمانی که با شاه مبارزه می کردیم به خاطر ظلم و استبدادی بود که داشت و طبعا دنبال تحقق یک نظامی بودیم که پایه ی عدالت در آن باشد و مردم احساس بکنند که این نظام عادلانه است. من الان فکر می کنم که چنین احساسی در توده ی مردم وجود ندارد و به همین دلیل نیز ما منتقد نظام موجود هستیم و فکر می کنیم که بایستی این نظام به شعارهایی که مردم می گفتند برگردد و عدالت و آزادی سرلوحه ی حکومت قرار بگیرد."
 
۵. "اوایل انقلاب هم بوده. استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی."

۶. "نه من در واقع چنین سخنی را نگفتم من اون بحث نظری که می کردم به پایه ها و ریشه ها اشاره می کردم ولی در دوره ی انقلاب این شعار استقلال، آزادی، که داده

می شد به طور خاص هم متوجه وابستگی بود که در آن رژیم وجود داشت و هم متوجه استبدادی بود که در داخل، حاکم بود و حتما مردم مبارزه با استبداد را در واقع برای این می خواستند که آزاد باشند و آزادی بیان و عقیده و کلا همه ی ابعادی که برای آزادی متصور هست. منتهی به لحاظ عملی حوادثی که بعد از انقلاب افتاد و به خصوص جنگ که ۸ سال هم طول کشید می شود گفت که مسئله ی آزادی را از اولویت های انقلابیون و کسانی که به هر حال نظام را بر پا داشته بودن، خارج کرد و بیشتر ذهن ها و فکرها متوجه دفاع از کشور و جنگ شد اما بعد از سال ۶۸ ما می بینیم که بحث آزادی به عنوان یک محور اساسی در روح کسانی که بعدها اصلاح طلب نام گرفتند، شکل گرفت و خواستار این شدند که ما به شعارهای اول انقلاب برگردیم و به نظر من الان ادامه ی آن روند را ما در جنبش سبز داریم.۷. باید ابتدا واژه ها را در آن تعریف بکنیم. ایدئولوژی اسلامی که تعریف می کنیم منظور چیست؟ چون قرائت های متفاوتی از اسلام وجود دارد. من اگر بخواهم ارجاع بدهم من فکر می کنم همین قانون اساسی که الان در جمهوری اسلامی برقرار است آنجا این ها را تعریف کرده است؛ مثلا اصل نهم اشاره دارد که آزادی و استقلال تفکیک ناپذیرند و کسی به اسم استقلال نمی تواند آزادی ها را محدود کند؛ حتی با گذراندن قانون و بالعکس و همین طور در قوانین دیگر ما این اصول را داریم: آزادی احزاب، آزادی تظاهرات و این جور چیزها. ما اگر بخواهیم این اصل را در جامعه عملیاتی بکنیم تبعا باید اون را به طور جزیی تعریف کنیم و این را قوانین اساسی این کار را انجام می دهند و بعد هم قوانین عادی. بنابراین من فکر می کنم که همین قانون اساسی جمهوری اسلامی را اگر بخواهیم عملیاتی بکنیم و واقعا حاکمیت به آن وفادار باشد بخش زیادی از آزادی های اساسی که در منشور حقوق بشر هست و در بحث های نظری در این مورد هست، آن تحقق پیدا می کند؛ ولی در عین حال ما باید بدانیم که این امر آزادی یک امر مشککه یعنی یک امر رتبه بندی شده. جامعه در مسیر خودش می تواند به آزادی های زیادی دست پیدا بکند ولی ما در جامعه ی ایران بیشتر باید گفت که در همین مراحل اولیه گیر افتاده و متاسفانه حاکمیت موجود حتی حاضر نیست همین آزادی هایی که در قانون اساسی هست این را اجرا کند و مردم بتوانند آزادی را تمرین کنند.

در این شرایط، با وجود اصرار آقای مزروعی بر مشی اصلاح طلبانه و نقادی تا براندازی جمهوری اسلامی، مجری تلاش می کند تا با طرح سوالاتی پاسخ مورد نظر خود را از او بگیرد که آقای مزروعی با زیرکی تمام از این گونه سوالات طفره رفته و خود را منتقد نظام می داند و قانون اساسی جمهوری اسلامی را موجه می نامد.

البته پاسخ های آقای مزروعی در ادامه به گونه ای به جنبش سبز می پردازد و آن را از جنبش های اپوزیسیون جدا می کند و تمام تلاش خود را در جهت بیان عقاید و افکار خود در مورد نظام و از زاویه ای درون نظام به کار می گیرد.


مولف : محمد موسوی

 

اصلاح طلب ها باید خود را اصلاح کنند. اصلاح طلبان خود زمانی که در مجلس بودند با افکار متفاوت برخورد می کردند.

مرصاد به نقل از جام نیوز، صدای آمریکا (voa) سه شنبه 27 تیر (Jul 17) مهدی خزعلی در برنامه افق با انتقاد شدید از اصلاح طلب ها گفت: «متاسفانه بسیاری از اصلاح طلب ها همان کاری را کردند که اصول گرایان انجام داده بودند و اگر باز هم اصلاح طلب ها بیایند سر کار همان انحصار را در اندیشه خود دارند و اندیشه های متفاوت و مخالف را نمی پذیرند، واجازه به آنها نمی دهند.»


خزعلی در ادامه گفت: «اصلاح طلب ها باید خود را اصلاح کنند. اصلاح طلبان خود زمانی که در مجلس بودند با افکار متفاوت برخورد می کردند و اعتراضی هم نمی کردند و حتی لبخند هم می زدند.»


وی در ادامه با توصیه با اصلاح طلب ها گفت: «آقایان اصلاح طلب باید با صدای بلند بگویند غلط کردیم و اشتباهات گذشته را بپذیریم، ما از روز 23 بهمن غلط کردیم و اهداف انقلاب وارد یک مسیر انحرافی کردیم، و الان هم همین طور است می گوییم آقایان جنبش سبزخطاهایی که کردیم را الان بنشینم و با هم بحث کنیم.»

 


ثبات سیاسی و اقتصادی ایران باعث شده تا چشمان حریص ضدانقلاب بدنبال سوژه یابی از اوضاع داخلی کشور باشد.
مرصاد به نقل از ندای انقلاب ، شرائط باثبات و امن ایران علیرغم فشارهای سیاسی و اقتصادی غرب باعث شده تا رسانه های ضد انقلاب چشمان حریص خود را حتی بر کوچکترین مسائل معمولی در ایران بچرخانند تا مبادا سوژه ای برای سیاه نمایی از دست برود.
به طوریکه پس از داد و فریاد های یک مرد میانسال با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در حوالی میدان رسالت که بدلیل عدم استفاده از کلاه ایمنی و همراه نداشتن مدارک شناسایی موتور سیکلت مورد اعمال قانون قرار گرفته بود به سوژه ای برای رسانه های ضد انقلاب مبدل شد.
بر اساس اخبار رسیده به ندای انقلاب این فرد که قصد داشت با ایجاد سر و صدا ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی را از انجام وظائف خود منصرف کنند در نهایت نتوانست به خواسته ی خود برسد.
گفتنی است این ماجرا روز سه شنبه ۲۷ تیر ماه به وقوع پیوست و رسانه های وابسته به جریانات ضد انقلاب از آن با عنوان «مردم با پلیس درگیر شدند» یاد کرده اند.
 

 

دکتر حسن فراهانی - رویداد، در یک تقسیم بندی کلی می توان برنامه های شبکه های ماهواره ای را از نظر جذابیت به شکل زیر مرتب کرد:
مرصاد به نقل از ر ویداد ـ پخش اخبار و اطلاعات ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارائه تحلیل های سیاسی
ـ پخش موسیقی هنرمندان رژیم گذشته و همچنین دوران قبل تر
ـ پخش کنسرت های موسیقی اساتید حال حاضر
ـ پخش ویدئو کلیپ های غیر مجازخوانندگان جوان داخلی
ـ پخش برنامه های مستند جذاب و دیدنی
ـ پخش موسیقی های شاد و روز دنیا که از منظر شرع مقدس غنا محسوب شده و حرام می باشد.
ـ پخش فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی بدون سانسور
ـ پخش برنامه های ورزشی در کلیه رشته ها علی الخصوص ورزش های آمریکایی نظیر کشتی کج، بیس بال، راگبی و ...
ـ داشتن شبکه های خاص برای کودک و نوجوان
ـ وجود شبکه های پورنوگرافیک و سکسی
ـ پخش برنامه های سرگرمی اعم از دوربین مخفی، سیرک، دیدنی های ورزشی و مسابقات تلویزیونی بدون ملاحظات اخلاقی و اجتماعی
ـ معرفی محصولات آرایشی و زیبایی در شبکه های مختلف و80 شبکه به مد ولباس اختصاص دارد
ـ وجود شبکه های تخصصی و طبقه بندی شده در ماهواره نظیر شبکه مستند، علمی، سینمایی، کودک و نوجوان، موسیقی، ورزشی و ... 
اکنون به بررسی محتوایی یک از این شبکه ها می پردازیم بقیه شبکه ها هم تقریبا همین رویکرد را دنبال می کنند

بررسی موضوعی شبکه فارسی وان
تأسیس: 10 مرداد 1388
مؤسس: شرکت موبی مدیا گروپ با مدیریت سعد محسنی، افغانی استرالیایی تبار است که کانون فعالیت آن در تلویزیونهای Tolo TV، Lemar TV، Farsi1 و رادیو Arman FM می باشد. پشتوانه رسانه ای محسنی، رابرات مرداک است که شرکت نیوزکورپوریشن را رهبری می کند. نیوزوکورپوریشن که اداره مرکزی آن در نیویورک واقع است، علاوه بر رسانه‌های دیداری و شنیداری، بیش از صد روزنامه و مجله نیز در سراسر جهان منتشر می‌کند از جمله: دیلی تلگراف، وال‌استریت ژورنال، سان، تایمز و ساندی تایمز، نیویورک‌پست. مجموعه انتشاراتی داوجونز بورس ایالات متحده نیز تحت تملک این غول رسانه‌ای قرار دارد. مجموعه فیلم‌سازی فاکس و شبکه‌های تلویزیونی فاکس، فاکس نیوز و مجموعه تلویزیونی - خبری اسکای انگلستان و نیز سایت شبکه‌ی اجتماعی "مای اسپیس" نیز در تملک این شرکت است.
بیشتر محصولات پخش شده از این شبکه، سازندگان مکزیکی دارند(43 درصد) و آمریکا با 28درصد در رتبه بعدی قرار دارد.اهم مباحثی که در این فارسی وان مطرح می شود، درباره مسائل جنسی است و بنا به بررسی های انجام شده،سهم ریز موضوعات عبارتست از: رابطه های جنسی قبل از ازدواج 22درصد - فرزند نامشروع 15درصد - خیانت زن و شوهر به یکدیگر 12درصد - رابطه نامشروع 12درصد - بارداری قبل از ازدواج 12درصد - دوستی با جنس مخالف 9درصد - رفتارهای جسی زننده 6درصد - تجاوز جنسی 4درصد - سقط جنین 3 درصد - خیانت به همسر 3درصد

 

آمریکا با یک قایق ماهیگیری وارد جنگ شد!


نوشته شده در : پنجشنبه 29 تیر 1391  توسط : mah .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر