تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - سید مرتضی آوینی و میانمار

امروز:

سید مرتضی آوینی و میانمار


 

مرصاد به نقل از ندای انقلاب نویسنده وبلاگ انقطاع در آخرین پست خود نوشت:
امروز به جملات جالبی از سید شهیدان اهل قلم در مقاله ی "فرزندان انقلاب در برابر عرصه های تجربه نشده سینما " از جلد دوم آیینه ی جادو برخورد كردم...
شاید به نوعی بتوان آن را نظر سید مرتضی آوینی درباره ی چرایی كشتار مظلومانه ی مسلمانان میانمار و دیگر دشمنی های رواشده در حق مسلمان در سال های دور و نزدیك نامید .
سید شهیدان اهل قلم :
""اگر کسی سخن از خدا و پیامبران و راه حق بگوید؛ با او همان خواهند کرد که نمرودیان با ابراهیم علیه‌السلام کردند، و مگر با ما اینچنین نکردند؟ و مگر با مسلمانان سراسر جهان اینچنین نمی‌کنند؟ مگر انقلابیون فلسطینی را در آتش نمی‌سوزانند؟ مگر مسلمانان هند را مثله نمی‌کنند؟ مگر هیتلری دیگر را به جان ما نینداختند؟ مگر سعی نکردند که با زور اسلحه مدرن و تکنولوژی نظامی بر ما غلبه کنند و تنها فریاد حقی را که روی این کره‌ی خاک بلند شده در گلو خفه کنند؟... مگر اسرای بسیجی ما را در خرمشهر، جلوی قدم‌های سرلشکرهای خویش قربانی نکردند؟ مگر زنان و دختران مسلمان امت ما را در هویزه و سوسنگرد... زنده‌به‌گور نکردند؟ مگر از شهدای ما نیز گذشتند؟ مگر با حجاج ما آن نکردند که حجاج بن یوسف ثقفی نیز با اهل مدینه نکرد؟... و راستش اگر خدا با ما، و روح خدا در میان ما نبود، اکنون از انقلاب اسلامی هیچ‌چیز، حتی یاد و نام و خاطره‌ای نیز باقی نمانده بود. اما آن آتش بر ما گلستان شد... و از این بیش باز هم خواهند دید و خواهیم دید که چگونه سخن ما که آوای اصیل فطرت الهی انسان است، قلب‌ها را و فردای جهان را تسخیر خواهد کرد و عَلم عدالت را بر فراز این ظلم‌آباد برخواهد افراشت. ""


سه شنبه 3 مرداد1391 narsis
نظر بدهید

خبرگزاری فارس: دانشجویان به همراه اقشار مختلف مردم در اعتراض به نسل‌کشی مسلمانان در میانمار در روز جهانی همبستگی، ساعت 17 امروز (سه‌شنبه) مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران تجمع می‌کنند.

خبرگزاری فارس: امروز؛ تجمع مردمی-دانشجویی مقابل دفتر سازمان ملل در تهران

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشجویان به همراه اقشار مختلف مردم در اعتراض به نسل‌کشی مسلمانان در میانمار در روز جهانی همبستگی، ساعت 17 امروز (سه‌شنبه) مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران تجمع می‌کنند.

بیش از 10 اتحادیه مسلمان و بودایی هند فردا در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در هند نیز در اعتراض به نسل‌کشی در میانمار، تجمع خواهند کرد.


سه شنبه 3 مرداد1391 narsis
نظر بدهید

خبرگزاری فارس: حزب‌الله لبنان جنایت‌های وحشتناک و ضدبشری علیه افراد بی‌گناه و مسلمانان میانمار را به شدت محکوم کرد و خواستار همبستگی بیشتر با این مسلمانان شد.

خبرگزاری فارس: حزب‌الله: آمریکا بر جنایت کشتار مسلمانان میانمار سرپوش می‌گذارد

به گزارش فارس به نقل از المنار، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن کشتار مسلمانان میانمار از نهادهای بین‌المللی مدعی حقوق بشر و حفظ جان انسان‌ها خواست تا دست به اقدام عملی برای حمایت از این بی‌گناهان و پایان دادن به کشتار آنها بزنند.

در این بیانیه آمده است: ماشین کشتار رژیم میانمار(واقع در جنوب شرقی آسیا) مسلمانان را در مناطق مختلف از جمله منطقه آراکان نشانه رفته و کودکان و زنان را کشته و خانواده‌ها را آواره و آنها را به خارج از مرزهای این کشور می‌راند.

در این بیانیه تاکید شده است: موضوع خطرناک در این مسئله این است که این جنایت‌های هولناک با پوشش و حمایت رژیم حاکم این کشور صورت می‌گیرد که مسلمانان را بر سر دو راهی؛ طرد از کشور و یا اسکان در اردوگاه‌های آوارگان قرار داده است.

حزب‌الله اشاره کرد: موج جدید پاکسازی نژادی مسلمانان میانمار همزمان با تقویت روابط رژیم حاکم این کشور با آمریکا آغاز شد که همین مسئله سوال‌های زیادی ایجاد می‌کند مبنی بر اینکه واشنگتن در مقابل سرپوش گذاشتن بر این جنایت‌ها چه بهایی دریافت کرده است؟


سه شنبه 3 مرداد1391 narsis
نظر بدهید


کشتار مردم میانمار و نقض حقوق بشر در قرن 21

 در قرن بیست‌و‌‌یکم شاهد نوعی نقض فاحش حقوق بشر در میانمار هستیم ،انتظار می‌رود دنیای اسلام و جوامع جهانی این اقدامات را محکوم کنند، به طور کل میانمار به دلیل آنکه دارای یک نظام سیاسی بسته است، جامعه آن هم یک جامعه بسته است و در آن جا بیش‌از یک میلیون نفر مسلمان مطابق آمارهایی که خودشان اعلام کرده‌اند، زندگی می‌کنند و متاسفانه تفکرنژاد پرستانه‌ای در میانمار حاکم است، یعنی هم جامعه آن یک جامعه بسته و هم نظام سیاسی آن یک نظام سیاسی بسته است بنابراین نوعی رگه‌های نژاد پرستانه و مذهب پرستی در آنها وجود دارد که نسبت به سایر نژاد‌ها و مذاهب حساسیت دارند.

باید گفت که شرایط کنونی میانمار تحمل زیست مسلمانان در این خاک، منطقه‌ای که ولایت آراکاده ‌هست را ندارد به همین دلیل اینها به عنوان یک شکاف اجتماعی درگیری‌هایی را به وجود آوردند که به آواره شدن مسلمانان این کشور و سرازیر شدن آنها به سمت مرزهای بنگلادش منجر شده است. این مساله در دنیای قرن بیست و یکم نوعی نقض فاحش حقوق بشر قلمداد می‌شود و انتظار می‌رود که جوامع اسلامی و جهانی این اقدامات را محکوم کنند.

از قدیم الایام بودائیان با این قسمت سرسازگاری نداشتند، از قرن اول هجری به بعد مسلمانان از مناطق مختلف به جنوب و جنوب شرق آسیا حرکت کردند و عده‌ای از آنها در میانمار مستقر شدند و تقریبا به تناوب نوعی تنش بین این بودائیان و مسلمانان وجود داشته و الان رنگ و روی بیشتری به خودش گرفته است. ریشه اصلی بحران این است که نوعی بحران توزیع وجود دارد یعنی نسبت به مسلمانان بی‌مهری می‌‌ورزند و حقوق اولیه و اساسی مسلمانان را پایمال می‌کنند لذا مسلمانان هم در قالب تشکل‌هایی تحت عنوان «آراکاده روجینگیا» جمع شدند و خواهان حقوق خودشان هستند و همین بحران توزیع که مسلمان را در حاشیه و بودائیان رادر متن قرار داده است، عامل اصلی تنش به شمار می‌رود.

میانمار عضو اتحادیه«آس‌آن» است و بخش عمده‌ای از «آس‌آن» مسلمان هستند، در اولین گام باید اتحادیه «آس‌آن» اعتراض کند به ویژه آن که قبلا هم، چنین رفتارهایی نسبت به تایلندی‌‌ها اتفاق افتاد، تایلندی‌هایی که مقیم میانمار بودند. گام دوم دنیای اسلام است. به هر حال مظالمی که روا داشته می‌شود در حق بخشی از مسلمانان است. متاسفانه توجه دنیای اسلام را استکبار به سمت دیگری جهت داده و از پرداختن به مسائل اساسی بازداشته شده‌اند و الان اقدام درست آن است که کشورهای اسلامی موضع‌گیری کنند. سومین گروه هم جامعه جهانی است به خصوص غربی‌ها و کسانی که به حقوق لیبرالی اعتقاد دارند و در مغز حقوق لیبرالی حقوق بشر است که این‌ها هم باید این نقض فاحش حقوق بشر را محکوم کنند. البته این‌ها در لفظ است و در کنار این‌ها باید اقدامات تنبیهی دیگری هم در شکل اعمال تحریم وفشارهای سیاسی بر دولت میانمار ایجاد کنند.

مسلمانان میانمار، مردم مظلومی هستند که دسترسی به هیچ جایی ندارند و صدایشان در هیچ جایی شنیده نمی‌شود. متاسفانه دنیای اسلام هم هیچ واکنشی نسبت به این جنایات نشان نداده و به جای این که توجهش به مساله میانمار باشد، توجهشان را به مسائل سوریه یعنی جایی که برادرکشی اتفاق افتاده به عنوان یک توطئه غربی جلب کرده‌اند و وقتی این‌ها ساکت باشند جامعه بین‌المللی هم متاسفانه سکوت خواهد کرد و این باعث می‌شود تا در قرن بیست و یکم و در عصر ارتباطات شاهد نقض فاحش حقوق بشر در این منطقه از جهان باشیم.سه شنبه 3 مرداد1391 narsis
نظر بدهید

در تازه‌ترین كشتار مسلمانان توسط هندوها و بودایی‌های افراطی در روستاها و مناطق شمال و شمال غربی میانمار، در حضور نیروهای نظامی و انتظامی این کشور؛ بودائیان به روستاهای مسلمان نشین حمله كرده و علاوه بر آتش زدن خانه‌های آنها، بسیاری را زنده زنده در آتش سوزانده، به زنان و دختران تجاوز كرده و باقیمانده را هم فراری داده‌اند.

 


سه شنبه 3 مرداد1391 narsis
نظر بدهید

می‌خواهم از ۳ کودک برای شما بگویم. سه کودکی که شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با هم دارند. مثلا هر سه از پدر و مادری مسلمان متولد شده‌اند. هر سه در عین بی‌گناهی کشته شده‌اند. هر سه به وضع فجیعی کشته شده‌اند….

اما تفاوت‌ها: یکی را وقتی کشتند همه دنیا فهمیدند و لی دوتای دیگر را جز قشر معدودی هرگز کسی از کشته شدنشان باخبر نمی‌شود. یکی پدر و مادش تروریست بودند و به علت حمله ارتش سوریه به خانه‌های اشرار کشته شد. یکی پدر و مادرش اهل بحرین بودند که با شلیک گاز اشک آور و سمی ارتش آل سعود در بحرین دچار خفگی شد و جان سپرد. و این آخری هم فقط به خاطر مسلمان بودن پدر و مادرش بدست یک عده مشرک بالله و بودایی به وضع فجیعی سوزانده می‌شود و..

بودایی های تندرو کودکان را زنده سوزاندند

نسل کشی - پشت پرده اغتشاشات سوریه -استکبار -آمریکا و اسرائیل جنایتکار - استعمارگر - تصاویر وحشتناک - تصاویر نسل کشی - هولو کاست - هولوکاست واقعی - بیداری اسلامی - اغتشاشات سوریه - کشتار مردم مسلمان - قتل - آدم کشی - سکوت رسانه ها- حقیقت رسانه ها - کودکان بی گناه - سوزاندن انسان - کشتار در میانمار -کشتار در برمه - کشتار مردم بحرین - آل سعود قاتل - آل خلیفه - تروریسم دولتی - همایش حزب الله سایبر - دکتر عباسی - سخنرانی دکتر عباسی در مورد سوریه - بشار اسد - وهابی ها - سلفی ها در سوریه - شمشیر داموکلس - کلیپ جنایات در سوریه - چین- میانمار- بحرین- عراق- افغانستان- سوریه- پاکستان- لبنان- فلسطین و بوسنی و هرزگوین - کشتار مردم بوسنی -جنایات اسرائیل - حزب الله لبنان - جمهوری اسلامی - Genocide- -بحرین ، ساجده فیصل جواد ، نوزاد 5 روزه ، نوزاد بحرینی ، arrogance- America and Israel- the criminal- colonial- horror images- images of genocide- Hvlv cassette- the real Holocaust- the Islamic awakening- the disturbances in Syria- killing Muslim people- murder- murder- silence the media- the media- children sin- burning man- destruction in Myanmar- the Burmese destruction- killing people in Bahrain- Al Saud killer- Al Khalifa- state terrorism- cyber-party conference- doctor Abbasi- Abbasi speaking doctor in case of Syria- Bashar Assad- Wahhabis- Salafists in Syria- the sword Damvkls- clip crimes in Syria- China- Myanmar- Bahrain- Iraq- Afghanistan- Syria- Pakistan- Lebanon- Palestine and Bosnia and Herzegovina- Bosnia killing- crimes of Israel- Lebanon- the Islamic Republic- Myanmar people's images of destruction- Killing people in Myanmar

کودک اولی را رسانه‌های غربی پیراهن عثمان می‌کنند و چنان از آن می‌گویند که بیا و ببین! اصلا ایرادی ندارد خدا خیرشان دهد بالاخره یک کودک کشته شده، درست یا غلط، ولی فرق این کودک سوری با کودک بحرینی و میانماری در چیست؟

کودکان کشته شده در سوریه

نسل کشی - پشت پرده اغتشاشات سوریه  -استکبار -آمریکا و اسرائیل جنایتکار - استعمارگر - تصاویر وحشتناک - تصاویر نسل کشی - هولو کاست - هولوکاست واقعی - بیداری اسلامی - اغتشاشات سوریه - کشتار مردم مسلمان - قتل - آدم کشی - سکوت رسانه ها- حقیقت رسانه ها - کودکان بی گناه - سوزاندن انسان - کشتار در میانمار -کشتار در برمه - کشتار مردم بحرین - آل سعود قاتل - آل خلیفه - تروریسم دولتی - همایش حزب الله سایبر - دکتر عباسی - سخنرانی دکتر عباسی در مورد سوریه - بشار اسد - وهابی ها - سلفی ها در سوریه - شمشیر داموکلس - کلیپ جنایات در سوریه - چین- میانمار- بحرین- عراق- افغانستان- سوریه- پاکستان- لبنان- فلسطین و بوسنی و هرزگوین  - کشتار مردم بوسنی -جنایات اسرائیل - حزب الله لبنان - جمهوری اسلامی - Genocide- -بحرین ، ساجده فیصل جواد ، نوزاد 5 روزه ، نوزاد بحرینی ، arrogance- America and Israel- the criminal- colonial- horror images- images of genocide- Hvlv cassette- the real Holocaust- the Islamic awakening- the disturbances in Syria- killing Muslim people- murder- murder- silence the media- the media- children sin- burning man- destruction in Myanmar- the Burmese destruction- killing people in Bahrain- Al Saud killer- Al Khalifa- state terrorism- cyber-party conference- doctor Abbasi- Abbasi speaking doctor in case of Syria- Bashar Assad- Wahhabis- Salafists in Syria- the sword Damvkls- clip crimes in Syria- China- Myanmar- Bahrain- Iraq- Afghanistan- Syria- Pakistan- Lebanon- Palestine and Bosnia and Herzegovina- Bosnia killing- crimes of Israel- Lebanon- the Islamic Republic- Myanmar people's images of destruction- Killing people in Myanmar

داستان این سه کودک و جریان رسانه‌ای در مورد آن‌ها برای کسانی که ذره‌ای شک داشته باشند که بالاخره اغتشاشات سوریه هدایت شده از طرف آمریکاست یا اعتراضات مردمی کافی است تا قانع شوند که نوع اغتشاشات سوریه با بیداری اسلامی خیلی فاصله دارد.

ساجده فیصل جواد نوزاد پنج روزه بحرینی به واسطه استنشاق گاز اشکاور شلیک شده به داخل منزلشان به شهادت رسید

نسل کشی - پشت پرده اغتشاشات سوریه  -استکبار -آمریکا و اسرائیل جنایتکار - استعمارگر - تصاویر وحشتناک - تصاویر نسل کشی - هولو کاست - هولوکاست واقعی - بیداری اسلامی - اغتشاشات سوریه - کشتار مردم مسلمان - قتل - آدم کشی - سکوت رسانه ها- حقیقت رسانه ها - کودکان بی گناه - سوزاندن انسان - کشتار در میانمار -کشتار در برمه - کشتار مردم بحرین - آل سعود قاتل - آل خلیفه - تروریسم دولتی - همایش حزب الله سایبر - دکتر عباسی - سخنرانی دکتر عباسی در مورد سوریه - بشار اسد - وهابی ها - سلفی ها در سوریه - شمشیر داموکلس - کلیپ جنایات در سوریه - چین- میانمار- بحرین- عراق- افغانستان- سوریه- پاکستان- لبنان- فلسطین و بوسنی و هرزگوین  - کشتار مردم بوسنی -جنایات اسرائیل - حزب الله لبنان - جمهوری اسلامی - Genocide- -بحرین ، ساجده فیصل جواد ، نوزاد 5 روزه ، نوزاد بحرینی ، arrogance- America and Israel- the criminal- colonial- horror images- images of genocide- Hvlv cassette- the real Holocaust- the Islamic awakening- the disturbances in Syria- killing Muslim people- murder- murder- silence the media- the media- children sin- burning man- destruction in Myanmar- the Burmese destruction- killing people in Bahrain- Al Saud killer- Al Khalifa- state terrorism- cyber-party conference- doctor Abbasi- Abbasi speaking doctor in case of Syria- Bashar Assad- Wahhabis- Salafists in Syria- the sword Damvkls- clip crimes in Syria- China- Myanmar- Bahrain- Iraq- Afghanistan- Syria- Pakistan- Lebanon- Palestine and Bosnia and Herzegovina- Bosnia killing- crimes of Israel- Lebanon- the Islamic Republic- Myanmar people's images of destruction- Killing people in Myanmar

وقتی در فلان جای کشوری خاری در پای جانوری می‌رود در آن سر دنیا جمعیت‌های حمایت از حقوق حیوانات بیانیه می‌دهند و جیغ و دادشان به آسمان می‌رود. اما در برابر نسل کشی مردم مسلمان در چین، میانمار، بحرین، عراق، افغانستان، سوریه، پاکستان، لبنان، فلسطین و بوسنی و هرزگوین چیزی جز سکوت از رسانه‌ها بر نمی‌آید. خواهشا دقت کنید «وجه اشتراک همه آن‌ها مسلمان بودن است.»

دنیای عجیبی داریم، گاهی اوقات احساس می‌کنم به زمان جاهلیت یا حتی قبل‌تر از آن یا بد‌تر از آن بر گشته‌ایم. در قرن ۲۱ چقدر راحت کودکان را می‌کشند و مدعیان حقوق بشر چقدر جالب با آن‌ها برخورد می‌کنند.

ابتدا قصد نداشتم عکس این سه کودک را به نمایش بگذارم ولی یاد سخنان دکتر عباسی در همایش حزب الله سایبر افتادم که فرمودند: تصاویر این جنایات را باید به صورت گسترده و عریان به نمایش گذاشت تا همه آزادگان جهان ببینند تروریسم واقعی، تروریسم دولتی ایالات متحده، قطر، عربستان و اتحادیه اروپا چه می‌کنند در سرزمین‌های سوریه و بحرین و…

پ. ن: در این میان فراموش نشود روزانه ده‌ها کودک بی‌گناه در سوریه توسط وهابی‌ها در عملیات‌های خراب کارانه به شهادت می‌رسند و جریان رسانه‌ای غرب در مورد آن‌ها نیز هیچ واکنشی نشان نمی‌دهد.


نوشته شده در : سه شنبه 3 مرداد 1391  توسط : mah .    نظرات() .

How long does Achilles tendonitis last for?
شنبه 18 شهریور 1396 03:54 ق.ظ
This post will assist the internet viewers
for building up new blog or even a weblog from start to end.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر