تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.

 


مجری صهیونیسم شبکه من و تو کیست؟!+تصاویر

 

گروه فرهنگی «سراج24»،  پانته آمدیری سردبیر بخش خبری شبکه من و تو که جسته و گریخته در برنامه های دیگر شبکه نیز دستی بر آتش دارد و از تهیه کنندگان شبکه من و تو محسوب می شود در اقدامی صهیونیستی با شبکه بی بی سی برای ساخت مستند هلوکاست که در حمایت از توهم سوزانده شدن یهودیان توسط مردم بی دفاع فلسطین تولید شده بود همکاری کرده و دوبله این مستند را به عهده گرفت.
 
پانته آمدیری متولد 1350 استان کرمانشاه محله فیض آباد است. محلهٔ فیض‌آباد یکی از قدیمی ترین محله های کرمانشاه است  و در نزدیکی یکی از پنج دروازه ورودی به شهر قرار داشته که در میان کرمانشاهیان به دروازهٔ یهودی‌ها معروف بوده ‌است. طایفه مدیری ها از طوایف یهودی در کرمانشاه به حساب می آید و پانته آ نیز یک یهودی زاده است.
 
 
پدر پانته آ مدیری یکی از بزرگان یهود در کرمانشاه بود. هر ماه بزرگان شهر در خانه آنها جمع می شدند و در مورد فعالیت های قومی و مذهبی در کرمانشاه و حتی استان های دیگر بحث می کردند. در آخر نیز هر شخص به فراخور مسئولیتی که داشت هزینه ای در راستای تقویت قوم یهود در ایران پرداخت می کرد.
 
 
هزینه های جمع شده در صندوقی که مدیریت آن را محسن مدیری (پدر پانته آ) بر عهده داشت قرار داده می شد تا طبق زمان بندی و اولویت های قوم، خرج و مصرف شود. هزینه های موجود به اضافه کمک هایی که ساواک و ارگان های دیگر به این صندوق می کردند همه و همه در دست پدر پانته آ مدیری بود. نام گروه و جلسه فوقYFK   (مخفف یهودیان فعال کرمانشاه) است. این گروه هم اکنون در شهرستان کرند است ولی از لحاظ  کمیت افراد گروه بسیار کمتر شده و به تبع آن نیز فعالیت ها دیگر حالت سابق را ندارد. علت اصلی کم رنگ شدن فعالیت گروه YFK  (یهودیان فعال کرمانشاه) مهاجرت اکثر این یهودیان در سال های بعد از انقلاب به اسرائیل است.
 
 
هدف سران صهیونیستی از این مهاجرت تشکیل دولت یهود در سرزمین موعود یهودیان، یعنی همان فلسطین اشغالی است. بعدها محسن مدیری به دلایل مختلف از رهبری گروه YFK   کنار گذاشته شد.
 
پانته آ مدیری هم اینک نیز در برنامه خبری شبکه من وتو و بخش تونل زمان برنامه به ظاهر اجتماعی من و تو پلاس خبر هایی را در حمایت از اقدامات غیر انسانی صهیونیست ها بر علیه مردم بی دفاع فلسطین نقل می کند و اصالت خود را که یک یهودی زاده است حفظ کرده است.
 
 
انگلیس که خود بزرگ شده  صهیونیست است هیچگاه به ارباب خود پشت نکرده و تمام امکانات خود از جمله شبکه های فارسی زبان وابسته، مانند من و تو و بی بی سی را برای اهداف صهیونیست ها و سیاست های آنان به خط کرده و برای این امر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند حال آنکه عوامل شبکه نیز خود یهودی زاده و صهیونیست یاشند.
 
/ برنامه ریزی مجدد آل سعود برای انتخابات ایران
همزمان با نزدیکی به روزهای پایانی دولت دهم و فرارسیدن انتخابات آتی شاهد تشدید نشست ها و گردهمایی عناصر ضد انقلاب در کشورهای گوناگون غربی هستیم که نشست عناصر ضد انقلاب در پاریس به بهانه حصر آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد را می توان نمونه ای از تحرکات جدید دستگاه های اطلاعاتی غرب و عناصر وابسته به آنان دانست. در همین خصوص پایگاه نهر نت از دیدارهای سفیرهای عربستان و قطر در پاریس با "مریم رجوی"خبر داد.

مرصاد به نقل از  598، همزمان با فرارسیدن یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران شاهد تشدید نشست ها و گردهمایی عناصر ضد انقلاب در کشورهای گوناگون غربی هستیم که نشست عناصر ضد انقلاب در پاریس به بهانه حصر آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد را می توان نمونه ای از تحرکات جدید دستگاه های اطلاعاتی غرب و عناصر وابسته به آنان دانست.در همین خصوص پایگاه نهر نت از دیدارهای سفیرهای عربستان و قطر در پاریس با "مریم رجوی" یکی از سرکرده های گروهک تروریستی مجاهدین خلق، منابع آگاه خبر دادند که این گروهک تروریستی از سازمان ها و موسسات وهابی مستقر در کشورهای حاشیه خلیج فارس برای مشارکت و حمایت از توطئه " 2103 سال تغییر در ایران" دعوت به عمل آورده اند.

عناصر گروهک تروریستی مجاهدین خلق که حدود 35 سال است در توهم براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران به سر می برند و در این خیال باطل همچنان دست و پا می زنند، بعد از همکاری با کشورهای سلطه گر غربی در فتنه 88 ، این بار در تلاش هستند تا در انتخابات آتی ریاست جمهوری اسلامی ایران که قرار است در خرداد ماه 1392 برگزار شود، دست به فتنه انگیزی بزنند هرچند که این بار هم مانند 35 سال گذشته نتیجه ای جز شکست عایدشان نخواهد شد.سران گروهک تروریستی مجاهدین خلق در راستای این خیال باطلشان با شخصیتهای وهابی در کویت، عربستان و قطر تماس گرفتند تا بتوانند هماهنگی هایی را بین این گروهک تروریستی و جریان وهابی با هدف ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد نمایند.شایان ذکر است؛ "مبارک الوعلان" یکی از نمایندگان مجلس الامة کویت در کنفرانسی که اخیرا گروهک تروریستی مجاهدین خلق در پاریس برگزار کرد، حضور داشت و به صراحت و روشنی اعلام کرد که جریان وهابی در تلاش است تا همه امکانات لازم را برای گروهک تروریستی مجاهدین خلق ایجاد نماید تا در نتیجه نظام ایران را به سقوط بکشانند.از سوی دیگر " ولید الطباطبایی" یکی دیگر از نمایندگان تندروی وهابی کویت که با دستگاه جاسوسی عربستان نیز روابط بسیار نزدیک و خوبی دارد، در ماه آگوست 2011 با سرکرده های این گروهک تروریستی بنابر دعوتی که این گروهک در چارچوب تماس های مستمر با شخصیت های وهابی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به عمل می آورد، دیدار کرد.

 
 

 
 
بن افلک، کارگردان فیلم ضد ایرانی آرگو که برنده جایزه اسکار بهترین فیلم ۲۰۱۳ شد، هنگام دریافت این جایزه گفت: از مردم ایران که در شرایط وحشتناکی زندگی می‌کنند، تشکر می‌کنم.
به گزارش "ندای انقلابفارس به نقل از یو‌اس‌ای‌تودی نوشت، ساعاتی پیش آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسامی برندگان این دوره از رقابت‌ها را اعلام کرد.

در دقایق پایانی این مراسم، فیلم ضد ایرانی «آرگو» ساخته «بن افلک» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال شد.

این فیلم روایتی هالیوودی از واقعه تسخیر سفارت‌خانه آمریکا به دست دانشجویان ایرانی در جریان وقوع انقلاب اسلامی ایران و فرار شش دیپلمات آمریکایی از ایران است.

این فیلم محصول کمپانی صهیونیستی «برادران وارنر» است.

جالب اینکه در اقدامی نادر نام «آرگو» از کاخ سفید توسط «میشل اوباما»، همسر رئیس‌جمهور آمریکا، به عنوان برنده جایزه اسکار بهترین فیلم سال اعلام شد.

«میشل اوباما» از طریق ویدئو کنفرانس از کاخ سفید به طور مستقیم با این مراسم در ارتباط بود.

جایزه اسکار را «جک نیکلسن»، بازیگر کهنه‌کار هالیوود به «بن افلک» اهداء کرد.

«افلک» پس از حضور روی سن گفت: هیچگاه فکر نمی‌کردم که پس از ۱۵ سال (برنده شدن برای «ویل هانتینگ نابغه») بار دیگر به اینجا بازگردم؛ بازگشت من به اینجا به خاطر کمک‌های فراوان مردمی است که بدون هیچ نفعی به من کمک کردند.

وی افزود: می‌خواهم «استیون اسپیلبرگ» بداند که یک نابغه است و همه هشت نامزد دیگر به اندازه من حق داشتند که اینجا حضور داشته باشند، می‌خواهم از همین جا از کانادایی‌ها، دوستانم در ایران که هم‌اکنون در شرایط وحشتناکی زندگی می‌کنند، همسرم_به خاطر موفقیتم در ازدواج_ تشکر کنم، ۱۵ سال پیش من درست همینجا در کنار «مت دمون» ایستاده بودم، و هیچ ایده‌ای درباره کاری که انجام می‌دادم نداشتم، من خیلی بی‌تجربه بودم و هیچگاه فکر نمی‌کردم که دوباره به اینجا بازگردم ولی به خاطر خیلی از شماهایی که امشب اینجا حضور دارید من بار دیگر به اینجا برگشتم. شما به من یاد دادید که باید از آن چیزی که فکر می‌کنم می‌توانم، سخت‌تر کار کنم، این مهم نیست که در زندگی ضربه بخورید مهم این است که تسلیم مشکلات نشوید.
 
 

 
 
جزئیات جدیدی از شکار پهپاد RQ170 توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مستند «شکار طبس» تشریح شد.
doomed.jpg - 343.36 Kb
دانلود
 
 
 


بازداشت تروریست های دانشمندان هسته ای ایران توسط دستگاه های امنیتی از همان ابتدا غربی ها را با شگفتی روبرو ساخت اما با نزدیک شدن به مراحل پایانی این پرونده، صهیونیست ها از در «جنگ روانی» وارد میدان شده اند...

گروه بین الملل- قریب به دو سال است که از آغاز سریال تلخ ترور دانشمندان هسته ای ایران می گذرد؛ اگرچه از همان ابتدا صهیونیستی بودن، تهیه کنندگی این سریال کاملا مشهود بود و اماره های فراوانی از ناخشنودی سران رژیم اشغالگر قدس از ناکارآمدی تحریم ها و لزوم ورود به فاز نظامی به چشم می خورد اما با گذشت زمان و اقدامات امنیتی ایران، پشت پرده این سریال واضح تر دیده می شود.

بازداشت تروریست های دانشمندان هسته ای ایران توسط دستگاه های امنیتی از همان ابتدا غربی ها را با شگفتی روبرو ساخت اما با نزدیک شدن به مراحل پایانی این پرونده، صهیونیست ها از در «جنگ روانی» وارد میدان شده اند.

در همین راستا سایت صهیونیستی«آر تی» با جانبداری از تروریست ها، خواهان توجه قوه قضاییه ایران به حقوق قانونی(!) آنها شده است.  

به گزارش بولتن نیوز، این سایت در ضمن مصاحبه ای یادآور می شود:

«اگر مقامات ایرانی پروندۀ معتبری علیه متهمان به این جنایت هولناک دراختیار دارند، باید شواهد واقعی را ارائه دهند.»

سارا لی ویتسون(مدیر بخش خاور میانه و شمال آفریقا) در مصاحبه با این سایت می گوید:

"اگر مقامات ایران پروندۀ معتبری علیه این متهمان به ارتکاب جنایات هولناک دارند ، پس باید مدارک و شواهد واقعی ارائه دهند...اما اقدامات ایران تنها منجر به ایجاد این سوء ظن می شود که مقامات ایران شواهد معتبری در دست ندارند که نشان دهد چه کسی این تعداد از دانشمندان ایرانی را به قتل رسانده است."

موضوع دیگری که این سایت مورد بررسی قرار داده است، اعترافاتی است که از متهمان در تلویزیون پخش شده است و مدعی است که این مصاحبه ها اجباری بوده است و جال اینجاست که در این باره می نویسد:

« سازمان دیده بان حقوق بشر هیچ مدرک معتبری دریافت نکرده که نشان دهد مقامات ایران این افراد را شکنجه و یا مجبور به اعتراف در مستند 5 اوت تلویزیون ایران کرده اند!»

این مصاحبه و حمایت رسانه ای از تروریست ها نشانه دیگری از صهیونیستی بودن ترور دانشمندان هسته ای ایران می باشد که امروز این چنین برهنه به حمایت از آنها می پردازند.

 

 


نوشته شده در : دوشنبه 7 اسفند 1391  توسط : mah .    نظرات() .

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر