تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - دستورالعمل منافقین برای انتخابات ریاست جمهوری

امروز:

دستورالعمل منافقین برای انتخابات ریاست جمهوری

 
 


گروهک تروریستی منافقین خطاب به عوامل خود دستورالعملی ارائه دادند که اقدامات خود در آستانه انتخابات را بر اساس آن برنامه ریزی کنند.

بر پایه این خبر سرکردگان منافقین که تجربه اغتشاش، آشوب و خرابکاری در حوادث بعد از انتخابات سال 88 را دارند، با ارائه یک دستورالعمل انتخاباتی سعی در هدایت عوامل و هواداران خود برای انتخابات ریاست جمهوری سال 92 را دارند.منافقین و فتنه
سرکردگان
منافقین فضای رقابت انتخاباتی کشور را به واسطه وجود جریان‌های متعدد سیاسی، جبهه‌بندی شده و شکاف خورده ترسیم کرده و به نیروهای خود دستور داده‌اند که از همه توان برای عمیق‌تر شدن شکاف‌‌‌ها استفاده کنند.
در دستور‌العمل انتخاباتی
منافقین گفته شده که همانند سال 88 باید به تشدید اختلافات کمک ‌کنیم و همه توان خود را به سمت رادیکالیزه کردن رفتارها و واکنش‌ها به کار بگیریم.
سرکردگان این گروهک همه توان رسانه‌ای خود اعم از کاربران شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها و وبلاگ‌ها را که با پوشش فعالیت می‌کنند، به کار گرفته‌اند. در دستورالعمل انتخاباتی
منافقین گفته شده که اینبار باید درگیری‌ها قبل از شروع رأی گیری آغاز شده و هرچه زودتر پروژه کشته‌سازی کلید بخورد. منافقین اعتقاد دارند که ریخته شدن خون، به تشدید اختلافات و رادیکال شدن درگیری های احتمالی کمک می‌کند.
شایان ذکر است در درگیری های سال 88 تیم‌های عملیاتی
منافقین که برای بمب‌گذاری و ترور وارد کشور شدند، با اقدام به موقع دستگاه‌های امنیتی کنترل و دستگیر شدند.

 

 


دیده‌بان: سازمان جاسوسی کانادا در پوشش وزارت امور خارجه این کشور نشستی با حضور 50 تن از عناصر اپوزیسیون و ضد انقلاب ساکن کانادا با موضوع انتخابات ریاست جمهوری پیش رو برگزار کرد.

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، هرچه به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نزدیک می‌شویم دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب در تکاپو افتاده تا با برگزاری نشست‌هایی در خارج از کشور برنامه‌هایی برای اثر گذاری در انتخابات و باز تولید فتنه ترتیب دهند. برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌ها در نزدیکی هر انتخابات‌ در جمهوری اسلامی رویه کاملا معمولی و عادی در عملکرد سی و اندی ساله ضد انقلاب خارج نشین است.

در همین راستا سازمان جاسوسی کانادا با همکاری وزارت امور خارجه این کشور اقدام به برگزاری نشستی با حضور برخی از عناصر اپوزیسیون کرده است. در این نشست تلاش شده تا چپ‌های اپوزیسیون و برخی از مرتبطین با گروهک تروریستی منافقین را در کنار سلطنت‌طلب‌های ورشکسته بنشانند

شبکه اندیشه که توسط سلطنت‌طلبان فراری ساکن آمریکا اداره می‌شود، چندی پیش بازتاب دهنده اخباری از یک کنفرانس برگزار شده توسط «دستگاه امنیتی کانادا» بود.

کنفرانسی با عنوان «گفت‌و‌گوی جهانی، آینده ایران» که به پشتیبانی «سازمان جاسوسی کانادا» در پوشش «وزارت امور خارجه کانادا» در دانشکده «مانک» دانشگاه «تورنتو» در روزهای 20 و 21 اردیبهشت 92، صورت گرفت. طی این کنفرانس که به مناسبت برگزاری «یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران» و «انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا» صورت گرفته بود، تعداد 50 نفر از اپوزیسیون ایران از جمله چهره‌هایی همچون، «مهرانگیز کار» جاسوس رسمی‌CIA ، «نازنین افشین‌جم» دوست سابق «ربع پهلوی» و همسر فعلی «وزیر دفاع کانادا»، «ایمان فروتن» از سلطنت‌طلبان ورشکسته و مجری شبکه اندیشه و همچنین «شیوا محبوبی» از اعضای حزب کمونیست کارگری حضور داشتند. «وزیر امور خارجه کانادا» طی سخنانی در مراسم افتتاحیه این کنفرانس، به گروه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران چراغ سبز نشان داده و به صورت مستقیم از پیاده نظام خود در داخل ایران خواسته تا به خیال خام خود اقدام به باز تولید فتنه و اغتشاش و براندازی نظام اسلامی کنند. «جان برد» ضمن اظهار پشیمانی از اینکه «کانادا» از معترضان به انتخابات ریاست جمهوری سال 88 -بخوانید اصحاب فتنه- حمایت نکرده، گفته است این بار کشور «کانادا» در کنار صداهای دموکرات خواهد ایستاد.

 نشست اپوزیسیون در کانادا

این اظهارات مداخله جویانه وزیر امور خارجه کانادا به عنوان مصداق دخالت در امور جمهوری اسلامی محسوب می‌شود. البته ویز امور خارجه کانادا هیچ وقت به این پرسش پاسخ نمی‌دهد که از کجا می‌داند که آیا فتنه‌ای اتفاق خواهد افتاد یا نه؟ آیا آمریکا و کانادا و دیگر کشورهای مستکبر غربی با استفاده از عوامل خود در داخل در حال تدارک فتنه‌ای دیگر هستند که وزیر خارجه این کشور از آن خبر دارد؟

خاطر نشان می‌شود که کانادا خصومت دیرینه‌ای با جمهوری اسلامی داشته و آخرین اقدام این کشور قطع ارتباط آنان و اخراج دیپلمات‌های جمهوری اسلامی بود.

 

 

به گزارش وبلاگستان بولتن نیوز؛ احمد کارآمد در انعکاس نوشت:

"وقتی دم خروس بیرون می زند”این کلام آقای قدیری ابیانه در وزارت کشور بود .دیشب هم دم خروس مشایی برای چندمین بار برای من بیرون زد ، با پیامکی که از سایت نمنا یا همان خبرگزاری بین المللی جنبش عدم تعهد برایم ارسال شد .

اسفندیار رحیم مشایی - مشایی - جنبش عدم تعهد - خبرگزاری نمنا - نمنا  - پیامک - جریان انحرافی - کاندیدا های رد صلاحیت شده - تبلیغات انتخاباتی - انتخابات 92 - انتخابات ریاست جمهوری - احمدی نژاد  - پیامک های انبوه

تصویری که مشاهده می فرماییدپیامکی است که از نمنا برایم ارسال شد.

این پیامک که حاوی متن تبلیغاتی از صحبت های مشایی است از چند بعد قابل بررسی است.اول اینکه این پیامک که گزیده ای از سخنان مشایی در مصاحبه با نمناست تبلیغات انتخاباتی محسوب می شود و در زمانی که هنوز شورای نگهبان نتیجه بررسی صلاحیت ها را اعلام نکرده کاری خلاف قانون محسوب می شود.

دوم اینکه بودجه این خبرگزاری از بیت المال تامین می شود و حال سایتی شده برای تبلیغات زود هنگام مشایی و این فعالیت ها رسما استفاده نامشروع از بیت المال درجهت منافع شخصی و انتخاباتی است و شرعا حرام و خلاف قانون می باشد.

سوم اینکه این پیامک حاوی مطالبی سرشار از توهم است که عوامل این توهم خود جای بررسی دارد.البته با رد صلاحیت شدن ایشان این بادکنک توهم  هم خواهد ترکید.

چهارم اینکه اصلا هدف این خبرگزاری چیست  ، غیر از این بود اخبار مربوط به این جنبش را پوشش دهد و باعث هم افزایی بین کشورهای عضو این جنبش شود حال اگر از این سایت بازدید نمایید در نگاه اول بیشتر شبیه  ستاد تبلیغاتی مشایی شده است.

اسفندیار رحیم مشایی - مشایی - جنبش عدم تعهد - خبرگزاری نمنا - نمنا  - پیامک - جریان انحرافی - کاندیدا های رد صلاحیت شده - تبلیغات انتخاباتی - انتخابات 92 - انتخابات ریاست جمهوری - احمدی نژاد  - پیامک های انبوه

خبرگزاری نمنا

اسفندیار رحیم مشایی - مشایی - جنبش عدم تعهد - خبرگزاری نمنا - نمنا  - پیامک - جریان انحرافی - کاندیدا های رد صلاحیت شده - تبلیغات انتخاباتی - انتخابات 92 - انتخابات ریاست جمهوری - احمدی نژاد  - پیامک های انبوه

خبرگزاری نمنا

 

در آخر آقای احمدی نژاد شما چه مطلب صحیحی فرمودید : احمدی نژاد مشایی است و مشایی احمدی نژاد!هم شما برای تبلیغات از بیت المال استفاده میکنید و هم مشایی برای فعالیت های تبلیغاتی از بیت المال مایه می گذارد و واقعا چقدر این دو رفیق با هم وجه مشترک دارند.

پ.ن: اخیرا سایت های زنجیره ای جریان انحرافی بر طبل انتخابات دوقطبی بین هاشمی و اسفندیار می کوبند. واقعا توهم تا کجا هاشمی کجا و اسفندیار کجا؟!

 

سردبیر روزنامه تندرو و امنیتی سعید حجاریان در روزگار اصلاحات، نامزدی هاشمی رفسنجانی را به نفع جریان دموکراسی‌خواهی در کشور توصیف کرد.
علیرضا علوی‌تبار در سال 1378 سردبیر روزنامه صبح امروز وابسته به سعید حجاریان بود که با استخدام مهره‌هایی نظیر اکبر گنجی و عماد باقی و... در آستانه انتخابات مجلس ششم، از آقای هاشمی تصویر سیاه عالیجناب سرخپوش ‌قتل‌های زنجیره‌ای را ساخت. آن زمان سران جبهه اصلاحات در احزاب تندرو از ورود هاشمی به مجلس و تصدی ریاست ‌آن ابراز نگرانی شدید می‌کردند و به همین دلیل نیز روزنامه سعید حجاریان در کنار برخی روزنامه‌های زنجیره‌‌ای و اجاره‌ای دیگر مأموریت یافت تا با ترور شخصیت‌، کار هاشمی رفسنجانی را بسازد.
علوی‌تبار با این وجود و در حالی که هنوز نسبت به محوریت خود در آن پروژه سیاه عذر تقصیر نیاورده، به سایت عصر ایران می‌گوید: کاندیداتوری هاشمی تأثیر مثبت روی جریان دموکراسی‌خواهی برجای می‌گذارد. نامزدی او امکان سیاست‌ورزی اصلاح‌طلبانه را فراهم می‌کند و هاشمی علاوه بر حمایت اصلاح‌طلبان ممکن است از حمایت بخشی از محافظه‌کاران هم برخوردار شود.
شایان ذکر است که علوی‌تبار مدتی پس از تشکیل جبهه مشارکت در مصاحبه‌ای تصریح کرده بود این جبهه از 3 طیف تشکیل شده اما سرانجام طیف خط‌امامی در این حزب به حاشیه رانده خواهد شد. وی از حامیان خروج از حاکمیت و صف‌بندی مقابل نظام در دوره اصلاحات بود که بعد از اخراج تندروها از حاکمیت با رأی مردم و پیدایش برخی اختلافات تصریح کرد اصلاح‌طلبان به سربالایی رسیده‌اند و مجبورند مانند اسب‌های درشکه همدیگر را گاز بگیرند و لگد بزنند.
اپوزیسیون در دست حاکمیت است

 توضیحات عزت‌الله انتظامی درباره همراهی با ‌مشایی در وزارت کشور
انتظامی در نامه ای تلاش‌هایش برای ثبت بنیاد فرهنگی و چگونگی حضورش در وزارت کشور را شرح داد.

حدیدنیوز، آقای بازیگر که مدتی است برای ثبت بنیاد فرهنگی و هنری تلاش می کند و هنوز به نتیجه ای نرسیده است در نامه ای که در اختیار خبرگزاری ها قرار داد از فعالیت هایش برای ثبت این بنیاد و چگونگی حضورش در وزارت کشور در هنگام ثبت نام یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری شرح داد.


متن کامل نامه به شرح ذیل است:

پروردگارا کمک کن بتوانم حرف دلم را بزنم...

برای مردم سرزمینم...

من عزت الله انتظامی هستم

شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ ساعت ۳ بعدازظهر بود که از دفتر ریاست جمهوری به من اطلاع دادند « آماده باشید ماشین می آید دنبالتان». خوشحال شدم. ماه ها برای ثبت بنیاد دویده بودم. چند روز قبل از مراسمِ اعطا نشانِ درجه یک هنری در بهمن ماه ۱۳۹۱ (که به علت بیماری نتوانستم در مراسم شرکت کنم) ما چند هنرمند منتخب را به دفتر ریاست جمهوری دعوت کردند تا از مزایای مادی و معنوی این نشان با خبرمان کنند. آنجا درخواست بنیاد فرهنگی و هنری را مطرح کردم. چند روز بعد آقای رییس جمهور نامه فوری زدند به وزرا مربوطه فرهنگ و ارشاد و کار... مدتی گذشت... نتیجه ای حاصل نشد. ناچار فکر کردم دست به دامن آقای مهندس مشایی شوم. هفته ی قبل به ایشان پیغام داده بودم که واجب العرضم و برای مذاکرات باید خدمت برسم. فورا لباس پوشیدم. چیزی نگذشته بود که خبر دادند ماشین آمده. با سرعت رفتم پایین. شخصی که در مسیر مرتب با بی سیم صحبت می کرد به کسی که آن طرف خط بود گفت "بله ایشان آمدند." حرکت کردیم. راننده چراغِ گردانِ قرمز رنگ را بالای ماشین قرار داد، با سرعت خیابان ها را طی می کرد و شخص بی سیم به دست هم مرتب خبر می داد که ما کجا هستیم و کی می رسیم. من جلوی ماشین پهلوی راننده نشسته بودم. مردم با حیرت نگاهم می کردند که مرا با این ماشین و با این سرعت کجا می برند! نزدیک کاخ ریاست جمهوری با بی سیم شماره، رنگِ ماشین و اسم سرنشینان را گفتند تا برای ورود هماهنگ شود. دستور دادند از درب خیابان ولی عصر داخل شویم. به جلوی ساختمان رسیدیم. محوطه پر از مردهای پیر و جوان و پلیس بود. مرا پیاده و بلافاصله سوار ماشین دیگری کردند. مدارک و اسناد موزه قیطریه و بنیاد را با خودم برده بودم، حتی برای آقای بی سیم به دست هم مطالب خودم را تعریف کردم. خیلی با محبت گفت "چیزی نیست. انشاالله همین امروز تمام میشود.ناگهان آقای مشایی سمت ماشین ما آمد شیشه ماشین را پایین کشیدم و گفتم مختصر عرضی دارم که به کمک شما احتیاج است. گفت با ما بیایید همین امروز انجام می دهم. آقای مشایی سوار ماشینِ بزرگِ سفید رنگی شد و ما بلافاصله پشت سر او حرکت کردیم. بالاخره بنیاد داشت ثبت می شد... دوندگی هایم به نتیجه میرسید و نگرانی هایم رفع میشد... «بنیاد فرهنگی و هنری عزت الله انتظامی»... ناگهان دیدم میدان فاطمی هستم... گلدسته های مسجد نور... ماشین با سرعت جلوی یک درب آهنین ایستاد. تازه فهمیدم اینجا وزارت کشور است! همه جا پراز پلیس بود. ماشین آقای مشایی جلوتر رفت. به محوطه که رسیدیم من را از راهروهای طولانی بردند... به جایی رسیدیم که مملو از جمعیت بود. آقای رییس جمهورو مشایی و عده ای دیگر، همه آنجا بودند. مرد جوانی آمد و مرا همراه خودش باز به راهروهای تودرتو دیگری برد. واقعا خسته شده بودم... مجبور بودم با عصا پا به پای او راه بروم. به سالن بزرگی رسیدیم. آنجا یک صندلی سه نفره فلزی آبی رنگ دیدم خودم را به آن رساندم و روی صندلیِ وسط نشستم. مردِ جوانِ همراهم گفت باید برویم جلوتر. گفتم نمی توانم از اینجا تکان بخورم. بهرحال او رفت و مرا تنها گذاشت. نمی دانستم آنجا چه خبر است فقط پر از سروصدا و آدم های جورواجور بود... کمی گذشت... درب سالن ناگهان باز شد و جمعیت حمله کرد داخل. صندلی ای که من روی آن نشسته بودم یک وری شد و به زمین افتادم. فقط سعی می کردم به زحمت پاهای جراحی شده ام را حفظ کنم که لگد نخورند و زیر دست و پا له نشوم. با داد و فریاد من بالاخره دو سه نفر به دادم رسیدند. صندلی را درست کردند و من را روی آن نشاندند. جمعیت به داخل سالن هجوم برد. حیران مانده بودم چه کار کنم؟ ناگهان دیدم آقای مشایی و آقای رییس جمهور و چند نفر دیگر که همراه آنها بودند از روبرو به طرف من می آیند. آقای مشایی طرف چپ من و آقای رییس جمهور طرف راست من نشستند. ناگهان اطرافمان پر شد از دوربین های عکاسی. آقای مشایی گفت «چی شده؟ یه خرده شاد باشین! » من حرفی نداشتم که بزنم. عکاس ها تند و تند عکس می گرفتند. عکسشان را که گرفتند محل را ترک کردند و من بازهمان جا بهت زده وسط آن صندلی سه نفره تنها ماندم. مرد جوان که آمد مرا ببرد خانه گفتم چه شد؟ گفت «امروز که دیگه نمیشه بعدا انشاالله اوراق و براتون میاریم»...
مردم سرزمینم!

من برای شما همیشه همان عزتم، همانی که از سیزده سالگی در تماشاخانه های لاله زار با تشویق های شما بزرگ شده ام... همانی که همراه شما با درد های ایران بسیار گریسته ام و با شادی هایش لبخند ها زده ام... برای شما من همیشه همان عزتم... بچه ای از سنگلج...

بنیاد فرهنگی و هنری یادگاری است از من برای جوانان و مردم سرزمینم... آرزومندم این میراث ماندگار را همراه شما بنا کنم...

عزت الله انتظامی

جمعه، ۲۷ اردی بهشت ماه ۱۳۹۲ تهران


نوشته شده در : شنبه 28 اردیبهشت 1392  توسط : mah .    نظرات() .

http://nobukorosebrook.hatenablog.com/
سه شنبه 24 مرداد 1396 10:08 ق.ظ
What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I've
discovered It positively helpful and it has
aided me out loads. I hope to give a contribution & help other customers like its aided me.

Good job.
سحر
شنبه 28 اردیبهشت 1392 06:22 ب.ظ

سلام وبلاگ زیبایی داری بیا به آدرس زیر ثبتش کن تا در صفحات اول گوگل دیده بشی و بقیه وبلاگ نویس ها بتونن بهت سر بزنن همه وبلاگ نویس ها هم هستند

http://nimdar.net

مینو
شنبه 28 اردیبهشت 1392 03:13 ب.ظ
سلام
اول از همه خیلی نامردی که بهم سر نزدی
دوم از این بازم به معرفت من که میام بهت سر میزنم و مطالبت رو میخونم .

اومدم بگم بعد از مدت ها تونستم یه کاری کنم که دوستام بتونند خودشتون رو توی وبلاگم لینک کنند . دعوت نامه زیر ماله توست عزیزم

منتظرتم حضور سبزتم
مهسا
شنبه 28 اردیبهشت 1392 03:08 ب.ظ
سلام وبلاگ زیبایی ذاری بیا به آدرس زیر ثبتش کن تا بتونم هر روز بهت سر بزنم و افزایش بازدید داشته باشی همه وبلاگ نویسها هستند ضرر نمیکنی
http://iranarena.net
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر