تبلیغات
9 دی، حماسه ملت ایران - .

امروز:

.


aaaa11546.jpg - 23.17 Kbبرنامه مناظره‌های تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم چمد روز پیش در صدا و سیما برگزار شد. در سال ۱۳۸۸ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دو روز پس از آغاز مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری، در مراسم ۱۴ خرداد آن سال خطاب به نامزدها فرمودند که «برای اثبات خود به نفی دیگری متوسل نشوند» و مناظرات را «در چهارچوب‌های درست شرعی» انجام دهند تا به «دشمنی و ایجاد نقار منتهی نشود.»

بازخوانی این تذکرات در آستانه دور بعدی برگزاری مناظره‌های یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خالی از لطف نخواهد بود:


* انسان نمی‌پسندد که ببیند یک نامزدی، چه در نطق‌های تبلیغاتی، چه در سخنرانی، چه در تلویزیون، چه در غیرتلویزیون، برای اثبات خود متوسل بشود به نفی آن دیگری.


* نامزدها همه برای یک هدف دارند کار می‌کنند. هر کسی به نظر خودش یک احساس مسوولیتی، تکلیفی دارد، می‌آید میدان. من با مناظره و معارضه و گفت‌وگو و انتقاد مخالفتی ندارم؛ اما سعی کنید این در چهارچوب‌های درست شرعی و دینی انجام بگیرد.


* مردم، مردم بیداری هستند، می‌فهمند، می‌دانند. این چهار نفر نامزدی که از شورای نگهبان تأیید شده‌اند و در اجتماعات گوناگون سخنرانی می‌کنند، خودِ آن نامزدهای محترم توجه کنند، مراقبت کنند که در این سخنرانی‌ها، در این اظهارات، جوری نباشد که منتهی بشود به ایجاد دشمنی و ایجاد نقار؛ با برادری و با مهربانی پیش بروند.


* اختلاف نظر، اختلاف رأی، اختلاف سلیقه، در مسائل گوناگون، در مسائل شخصی، در مسائل عمومی، یک امر طبیعی است؛ اشکالی هم ندارد. نگذارید این به اغتشاش منتهی بشود.

+ نوشته شده در  دوشنبه 13 خرداد1392ساعت 10:22  توسط narsis |  نظر بدهید


imagesfgfg.jpg - 9.27 Kbسردار «اسماعیل احمدی‌مقدم» درباره تمهیدات پلیس برای برخورد با كارناوال‌های انتخاباتی، گفت: این مراسم در آستانه حماسه بزرگ سیاسی و انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری بوده و یك فرصت است؛ فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) راهنمای خوبی برای انتخاب فرد اصلح است بنابراین تمامی زائران صرفنظر از تفكرات سیاسی و سلایق به كاندیداها، دل در گرو امام‌خمینی(ره) دارند.

دانا، فرمانده ناجا گفت: در صورتی كه فردی بخواهد از ظرفیت مراسم ارتحال امام، برای كارناوال، لشكركشی و تبلیغات انتخاباتی استفاده كند و مراسم را تحت‌الشعاع قرار دهد، پلیس ممانعت می‌كند، لذا پیشگیری‌های لازم در این زمینه اتخاذ خواهد شد.

احمدی‌مقدم درباره كنترل فضای مجازی در آستانه انتخابات، گفت: فضای مجازی در كنترل و مراقبت است و اینگونه نیست كه افراد در این فضا آزاد باشند كه بتوانند توهین، شایعه‌پراكنی و تخریب كنند؛ اگر جرمی در این فضا رخ دهد، نیروی انتظامی با دستور قضایی این مسئله را پیگیری می‌كند.

این مقام ارشد انتظامی همچنین در مورد حادثه سخنرانی یكی از كاندیداهای ریاست‌جمهوری در حسینیه جماران، گفت: یكی از تعهدات كاندیدا این است كه نباید پیرو فتنه 88 باشند و شاید این مسئله نیز ربطی به نامزد ریاست‌جمهوری نداشته، اما ممكن است افرادی بخواهند از این فضا سوءاستفاده كرده و اهداف فردی را دنبال كنند.ستادهای انتخاباتی، در این مواقع باید مراقبت‌های لازم را انجام دهند؛ اگر قادر به انجام این مهم نبودند، طبیعی است نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل كرده و با افرادی كه رفتار ضدانقلابی داشته باشند، برابر قانون برخورد می‌كند.

 

سعید جلیلی اظهارات چند روز قبل داوود احمدی‌نژاد را غیر صحیح خواند.

 ایسنا، جلیلی در گفتگو با نسیم گفت: صحبت‌های داوود احمدی‌نژاد در خصوص من صحیح نیست. من خودم آمده‌ام و سرباز کوچک ولایت هستم.

وی در ادامه درباره وابستگی خود به دولت تصریح کرد: وابستگی‌ام را به دولت رد می‌کنم.

چند روز پیش داوود احمدی‌نژاد گفته بود: جلیلی همان راه برادرم را می‌رود. همه مراقب باشند.

 

عضو كمیته تبلیغات انتخابات از حذف سوالات نقطه‌ای، تستی و پخش تصاویر در دو مناظره فرهنگی و سیاسی نامزدها خبر داد و گفت: فرایند اجرای دو ماظره آتی به تصویب كمیته تبلیفات انتخابات رسیده است.
رمضانعلی شجاعی‌كیاسری در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نشست كمیته تبلیغات انتخابات در خصوص نحوه برگزار مناظره‌ها گفت: سوالات نقطه‌ای، تستی و پخش تصاویر در دو مناظره فرهنگی و سیاسی 8نامزد انتخابات دور یازدهم ریاست جمهوری حذف شد.

وی افزود: برخلاف مناظره اقتصادی كه نحوه اجرای آن به اطلاع این كمیته نرسیده بود، فرایند اجرای دو ماظره آتی به تصویب كمیته تبلیفات انتخابات رسیده است.

عضو كمیته تبلیغات انتخابات خاطر نشان كرد: نحوه برگزاری دو مناظره باقیمانده نامزدها از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد شده و به تصویب كمیته مذكور رسده است.

یاد‌آور می‌شود وزیر كشور، رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما، نماینده دادستان، عضو ناظر مجلس بر صدا و سیما و رئیس سازمان صدا و سیما عضو كمیته تبلیغات انتخابات به شمار می‌رند.

مناظره فرهنگی 8 نامزد انتخابات ریاست حجمهوری دور یازدهم 15 خرداد و مناظره سیاسی آنها جمعه 17 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه 13 خرداد1392ساعت 14:11  توسط narsis |  نظر بدهید

امام‌خمینی (ره) در وصیتنامه خود به مسئله انتخابات و اهمیت حضور مردم در این عرصه اشارات فراوانی کردند.
به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، امسال بیست و چهارمین سالگرد رحلت جانگداز بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

اهمیت انتخابات برای امام خمینی (ره) به قدری زیاد بود که ایشان در وصیت‌نامه خود به این امر مهم اشارات فراوانی کرده‌اند.

بیانات زیر بخشی از وصیتنامه امام خمینی(ره) پیرامون انتخابات است:

وصیت من به ملت شریف آن است كه در تمام انتخابات، چه انتخاب رئیس‌جمهور و چه نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی و چه انتخاب خبرگان برای تعیین شورای رهبری یا رهبر، در صحنه باشند و اشخاصی كه انتخاب می‌كنند روی ضوابطی باشد كه اعتبار می‌شود.

مثلا در انتخاب خبرگان برای تعیین شورای رهبری یا رهبر، توجه كنند كه اگر مسامحه نمایند و خبرگان را روی موازین شرعیه و قانون انتخاب نكنند، چه بسا كه خساراتی به اسلام و كشور وارد شود كه جبران‌پذیر نباشد و در این صورت همه در پیشگاه خداوند متعال مسئول می‌باشند.

از این قرار، عدم دخالت ملت، از مراجع و علمای بزرگ تا طبقه بازاری و كشاورز و كارگر و كارمند، همه و همه مسئول سرنوشت كشور و اسلام می‌باشند، چه در نسل حاضر و چه در نسل‌های آتیه، و چه بسا كه در بعضی مقاطع، عدم حضور و مسامحه، گناهی باشد كه در راس گناهان كبیره است. 

پس علاج واقعه را قبل از وقوع باید كرد، والّا كار از دست همه خارج خواهد شد و این حقیقتی است كه بعد از مشروطه لمس نموده‌اید و نموده‌ایم، چه هیچ علاجی بالاتر و والاتر از آن نیست كه ملت در سرتاسر كشور در كارهایی كه محول به اوست برطبق ضوابط اسلامی و قانون اساسی انجام دهد.

در تعیین رئیس‌جمهور و وكلای مجلس با طبقه تحصیلكرده متعهد و روشنفكر با اطلاع از مجاری امور و غیروابسته به كشورهای قدرتمند استثمارگر و اشتهار به تقوا و تعهد به اسلام و جمهوری اسلامی مشورت كرده، و با علما و روحانیون با تقوا و متعهد به جمهوری‌اسلامی نیز مشورت نموده و توجه داشته باشند رئیس جمهور و وكلای مجلس از طبقه‌ای باشند كه محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فكر رفاه آنان باشند، نه از سرمایه‌داران و زمینخواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات كه تلخی محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمی‌توانند بفهمند.

و باید بدانیم كه اگر رئیس جمهور و نمایندگان مجلس، شایسته و متعهد به اسلام و دلسوز برای كشور و ملت باشند، بسیاری از مشكلات پیش نمی‌آید، و مشكلاتی اگر باشد رفع می‌شود. و همین معنی در انتخاب خبرگان برای تعیین شورای رهبری یا رهبر با ویژگی خاص باید در نظر گرفته شود؛ كه اگر خبرگان كه با انتخاب ملت تعیین می‌شوند از روی كمال دقت و با مشورت با مراجع عظام هر عصر و علمای بزرگ سرتاسر كشور و متدینین و دانشمندان متعهد، به مجلس خبرگان بروند، بسیاری از مهمات و مشكلات به واسطه تعیین شایسته‌ترین و متعهدترین شخصیت‌ها برای رهبری یا شورای رهبری پیش نخواهد آمد، یا باشایستگی رفع خواهد شد.

 با نظر به اصل 109 و 110 قانون اساسی، وظیفه سنگین ملت در تعیین خبرگان و نمایندگان در تعیین رهبر یا شورای رهبری روشن خواهد شد، كه اندك مسامحه در انتخاب ، چه آسیبی به اسلام و كشور و جمهوری اسلامی وارد خواهد كرد كه احتمال آن، كه در سطح بالای از اهمیت است برای آنان تكلیف الهی ایجاد می‌كند.

+ نوشته شده در  دوشنبه 13 خرداد1392ساعت 14:3  توسط narsis |  نظر بدهید

234535.jpg - 8.43 Kbغربی ها در تحلیل شخصیت های حاضر در انتخابات ایران، همواره تیغ تخریب و حمله را به سمت کاندیدایی می برند که نماینده گفتمان اصیل انقلاب در این روزهاست. 

رویداد ، جای بسی سوال است که چرا حتی کوچکترین موضوعی از سوی این رسانه ها نسبت به دیگر کاندیداها اتخاذ نمی شود.

واشنگتن‌پست در یکی از آخرین مطالب منتشر شده در خصوص انتخابات ایران نوشت: ایرانیان قبلاً دیده‌اند یک نامزد جوان ریاست جمهوری، با اولین موج‌های صحبت‌هایش افراد زیادی را تحریک کرد، سپس با حسن نیت و نزاکت اسلامی روحانیون تندرو را دعوت کرد.
سعید جلیلی، که به دلیل مذاکره‌کننده هسته‌ای‌ بودنش در جهان خارج شناخته شده است، در تلاش است خود را از پرزیدنت [آقای] محمود احمدی‌نژاد دور نگه دارد. [آقای] احمدی‌نژاد با رهبر ایران که زمام کشور را به دست دارد، درگیر شده است. این مسئله باعث شده او از نظر بسیاری از افراد، پیشتاز این رقابت باشد.
حامیان او در تجمع این هفته که مردان پیش رو و زنان پشت سر آنها بودند، شعار «نه سازش نه تسلیم» را فریاد می‌زدند. شاید بیشتر از هفت نامزد دیگر که توسط روحانیون، اجازه شرکت در این رقابت گرفته‌اند، جلیلی یک معما است: یک مذاکره‌کننده، که به نظر می‌رسد به سازش علاقه‌ای ندارد؛ یک مخالف توسعه بین‌المللی که در مصاحبه‌ای در سال 2006 اشاره کرده بود که سوال عمده ایران این است که آیا ایران اصلاً می‌تواند با واشنگتن روابطش را از سر بگیرد یا خیر.
پاسخی که با توجه به اظهارات او، پیش از انتخابات 14 ژوئن، می‌توان داد این است: نه لزوماً.
او در یکی از تجمعات انتخاباتی اش اعلام کرد: من مخالف تنش هستم. اصل برای ما مقابله با تهدیدهاست، نه توافق و تجدید روابط حسنه. ما باید به اجرای گفتمان مقاومت در جامعه بپردازیم. جلیلی برای نشان دادن تقوای خود، به قم رفت. او خاضعانه به دیدار آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی رفت. مصباح یزدی پدر معنوی [آقای] احمدی‌نژاد تلقی می‌شود. روز بعد، جلیلی در جمع بانوان گفت: هویت زن مادر بودن و اجتناب از فرهنگ غربی است.
ایران هیچ انتخابات معتبری ندارد که در آن نامزدها شکست بخورند؛ اما حس برتری برای جلیلی وجود دارد. او به طور واضح در میان حاکمان مذهبی محبوب است. حاکمانی که لیست نامزدها را دست‌چین کردند و با اتهامات گسترده‌ای درباره تقلب انتخاباتی برای به قدرت رساندن [آقای] احمدی‌نژاد در چهار سال پیش مواجه هستند.
آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران که مدعی بی‌طرف بودن است، همچنان پیام‌های مشابهی را تکرار می‌کند و هرگونه جاه‌طلبی در برنامه هسته‌ای ایران یا حمایت از متحدان منطقه‌ای مانند بشار اسد در سوریه و گروه شبه‌نظامی حزب‌الله در لبنان را رد می‌کند. آیت‌الله یزدی، عضو شورای خبرگان، حامی جلیلی است.
جلیلی در میان مردم به عنوان شهید زنده تحسین می‌شود. او بخشی از پای راستش را در جنگ دهه 1980 ایران علیه صدام حسین در عراق از دست داده است. همین لنگیدن چشمگیر او باعث شده او به جایگاه بالایی برسد. جلیلی 47 ساله که به خاطر مو و محاسن سفید، مسن‌تر به نظر می‌رسد، در طی سال‌های بی‌ثمر مذاکرات هسته‌ای‌ فرد مورد اعتماد روحانیون بوده است. در حالی که روحانیون و نه شخص رئیس‌جمهور، سیاست‌های مهمی را در روابط خارجی و هسته‌ای تنظیم می‌کنند، ریاست جمهوری جلیلی می‌تواند با فرصت مذاکرات هسته‌ای احتمالی با آمریکا و قدرت‌های دیگر جهان پس از انتخابات همراه شود. در چهار دور مذاکراتی که از سال گذشته تاکنون انجام شد، تقریباً هیچ پیشرفتی حاصل نشده است.
سامی الفرج، مدیر مرکز مطالعات استراتژیک کویت، می گوید: این انتخابات تماماً حاکی از جستجوی ایران برای امنیت و قابلیت پیش‌بینی است. هیچ اتفاق غیرمنتظره‌ای در آن روی نمی‌دهد.
برای خارجی‌ها، غافلگیری که در این زمان ممکن است وجود داشته باشد-با حذف کاندیداهای نامناسب- این است که نتیجه این رقابت ممکن است دور از ذهن باشد. احتمال اتحاد رقبا یا برتری یک اصلاح‌طلب که از حمایت فردی برخوردار است، وجود دارد.
مهرزاد بروجردی، مدیر برنامه مطالعاتی خاورمیانه در دانشگاه سیراکیوز، می گوید: این انتخابات بیشتر به کناره‌گیری نامزدها یا اتحاد آنها بستگی دارد، تا رقابت آنها برای کسب رأی. مسئله اصلی ریاست جمهوری ایرانی‌ها، اداره اقتصاد داخلی است. اقتصاد داخلی ایران به دلیل ولخرجی‌های [آقای] احمدی‌نژاد و همچنین مجازات های بین‌المللی بر سر برنامه هسته‌ای تهران با مشکل مواجه است، جلیلی  هیچ گاه در انتخابات رسمی شرکت نکرده و یا با بودجه کشور سر و کار نداشته است.
جلیلی، محصول حکومت دین‌سالار ایران است. او مشاور ارشد سیاسی دفتر [آیت‌الله] خامنه‌ای در سال 2001 بوده است. او تقریباً 10 سال استاد دانشگاه بوده و اغلب درباره تز دکتری‌اش در باب سیاست خارجی و ارزش‌های اسلامی بحث می‌کرده است. او بعدها معاون وزارت امور خارجه در امور اروپا و آمریکا شد و در سال 2007 به عنوان مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران منصوب شد. با وجود عملکرد سازش‌ناپذیر او، او در سال 2009 روش خود را کنار گذاشت و به گفت‌وگو با ویلیام برنز، معاون وزیر آمریکا در ویلایی در سوئیس نشست. این اولین دیدار رسمی چهره به چهره میان نمایندگان ایران و آمریکا پس از قطع روابط از انقلاب اسلامی سال 1979 بود.

+ نوشته شده در  دوشنبه 13 خرداد1392ساعت 12:16  توسط narsis |  نظر بدهید

رویداد ، حسن روحانی کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در جلسه حسینیه جماران با ایراد سخنانی که تاکید بر مواضع گذشته ایجاد تهییج بود تا برنامه های وی برای ریاست جمهوری ، در این جا نیز به گوشه های کلیدی این سخنان به صورت اجمالی اشاراتی می کنیم و مخاطبین گرامی را به تامل در گفتار و نحوه استقبال هواداران ایشان از این سخنان دعوت می کنیم .

 

* کشور نفت خیز ما با آن همه در آمد و این همه گرفتاری ؟
* هیچ سالی را در تاریخ سراغ ندارید که این همه فشار بر مردم باشد !!
 ( البته جناب کاندیدا سال های سازندگی را فراموش کرده که همه در صف تهیه نفت در زمستان و در صفوف تهیه گاز مایع مصرفی خود به بهای هرچند گزاف  بودند )
* امروز متاسفانه سایه شوم تحریم بر سر مردم ما است
 ( گاهی فراموش می کنیم که تحریم از ابتدای انقلاب بر سر مردم ما بوده است و این مسئله تازه ای نیست )
* دولت آیت الله هاشمی پس از جنگ   کشور را در مسیر  سازندگی پیش برد و دولت حجت الاسلام سید محمد خاتمی توانست کشور را از جنگ و تحریم دور کند .
( حسن روحانی پس از ایراد این قسمت از صحبت هایش با صلوات تشویق شد )
* آنوقت که ما به خاطر بیان خود مجری تلویزیون ، توضیح می دهیم که چگونه در سال 1382 کشور از جنگ  و تحریم فاصله گرفت تمامیت خواهان عصبانی می شوند ؛  تاریخ مگر قابل تحریف کردن است ؟
( البته این تمامیت خواهان نیز باید تعریف خاصی داشته باشد وگرنه قصد توهین ندارند آقای روحانی !!  )
 
* روزی که امریکایی ها مغرور پیروزی ها بودند کشور از جنگ و شورای امنیت و تحریم فاصله گرفت . آن روز که حادثه 11 سپتامبر به وقوع پیوست در سایه تدبیر با مذاکراتی که همان غروب با رئیس جمهور و با رهبری معظم انجام شد لازم دیده شد به مردم امریکا تسلیت گفته بشود .
(  اگر کسی تصمیم خود را منتسب بر رای رهبری معظم انقلاب می کند باید سند آن را نیز ارائه دهد )
* با چند جمله تسلیت دولت در همان شب آبی به روی آتش فتنه ها ریخته شد  فضای دنیا آرام شد افکار عمومی آرام شد بعضی ها فکر می کنند روابط با دنیا صفر و صد است . یا باید با دنیا بجنگیم یا باید تسلیم شویم  . بین این دو فاصله است می توان با دنیا تعامل کرد .
 ( شما به تسلیم  مقابل  زیاده خواهی های امریکا و متحدانش نسبت تعامل بدهید ، آزادی اصلا یعنی همین جناب روحانی !!!)
* می توان با احترام متقابل رفتار کرد  می توان خطرات را دور کرد .
 ( یعنی در این به قول شما 8 سال دیپلمات های ما و مسئولین ما با بی احترامی در سیاست خارجی وارد شده اند و فقط شما ادب داشتید و احترام ؟ )
* روزی که می خواستند پرونده ایران را به شورای امنیت ببرند دولت اصلاحات توانست با تدبیر جلو این کار را بگیرد .  شما فکر می کنید این کار کار کمی بود و به دروغ می گویند آن زمان فعالیت های هسته ای تعلیق شد . شما بدانید جوان های عزیز دولت هاشمی و دولت خاتمی فن آوری هسته ای را تکمیل کرد  .  
(همه اذهان عمومی و افکار دنبال کننده اخبار هسته ایران می دانند که چه گذشته ، آقای روحانی تحریف تاریخ غمی بزرگ است ، انجامش ندهید  )
 * * *   پس از بیان این سخنان مجددا عده ای با شعار  زنده باد اصلاحات  حسن روحانی را تشویق و تایید کردند تا وی برای بیان سخنان جنجالی بیشتری آماده شود .
*حسن روحانی همچنین در ادامه افزود  : اولین سانتریفیوژ توسط هاشمی رفسنجانی در دولت سازندگی راه اندازی شد و غنی سازی در تابستان 1381 به وسیله دولت هاشمی انجام شد . برای بازدید از غنی سازی  اورانیوم برای اولین بار بنده با آقای مهندس موسوی با عده ای از متخصصین در تابستان 81 تیر ماه  از مرکز . . .  بازدید کردیم و برای اولین بار غنی سازی اورانیوم صورت گرفت  .
هواداران حسن روحانی در زمان آوردن نام میرحسین به تشویق پرداختند و در پایان این قسمت از صحبت هایش با شعار  روحانی حمایتت می کنیم  دست به شانتاژ کودکانه دیگری زدند .
 
 
***** حسن روحانی نیز در پاسخ به این  ابراز احساسات و البته شانتاژ جماعت  اعلام کرد : عده ای سر سفره آماده نشسته اند . . . ****
 
این اظهارات وی نیز خدشه ای بر بیانات رهبری معظم انقلاب مبنی بر پرهیز کاندیداها از تخریب یکدیگر و سیاه نمایی دیگر دولت ها وارد کرد .
 
* حسن روحانی افزود :  برای اولین بار در پائیز 81 برای بازدید اولین بخش Ucf اصفهان به اتفاق یک هیئتی با آقای مهندس موسوی به اصفهان رفتیم . قسمت Uo2   اصفهان در پائیز 81 مورد بازدید قرارگرفت . یوسی اف تکمیل شد  ، آب سنگین اراک به نتیجه رسیدو کیک زرد نیز تولید شد و بالاخره  سفره که آماده شد تازه به دوران رسیده ها فرارسیدند . شما به فن آوری هسته ای افتخار می کنید ؟؟؟؟؟ این افتخار متعلق به دولت سازندگی و دولت اصلاحات است. . .  
( اظهارات تند و حتی توهین آمیز آقای روحانی خطاب به شهدای هسته ای و البته همه افرادی که در این افتخار بزرگ همراه بودند نیست و فقط توهین کوچکی به ملت ایران است که به این فناوری دست پیدا کردند چرا که افتخار ایرانی برای ایرانیان است نه یک طیف خاص که ایشان ابتدا با توهین زشتی سهم مخاطبان خاص این توهین را از مردم جدا می کند و بعد افتخار را فقط شایسته هاشمی و خاتمی می داند . )
در این هنگام و با اعلام حمایت روحانی از هاشمی و خاتمی شعار :  صل علی محمد  حافظ ملت آمد  در جماران سرداده شد  .
 
* کاندیدای اصلاحات در انتخابات ریاست جمهوری همچنین با خطاب قرار دادن جوانان ، خواهران و برادران حاضر در این تجمع گفت :  عده ای آمدند شعار دادند و سخن گفتند . تهمت زدند اما ما صبر کردیم ، شما صبر کردید ، و ما هم سختی ها را به خاطر کشور به جان خریدیم اما سکوت نکردیم . . . .
 
* بنده جزء اولین منتقدین از سال 13854 تا به امروز بودم . 
   (   شعار  "" دکتر کلید رو رو کن     ایران رو زیر ورو کن ""   در این قسمت از سخنان روحانی ، ما را به یاد فیلم اخراجی های 3 و حرکات و شعار های خنده دار این فیلم می اندازد . . . البته ای کاش عبرت می شد برای بعضی افراد !!!! )
 
* حسن روحانی اظهار داشت : البته با کمک شما و  به همت شما همه قفل هایی را که تا به امروز به زندگی مردم زده اند باز خواهیم کرد  .
بدانید جوانان عزیز دانشجویان قهرمان ای کسانی که برای نجات کشور و اقتصاد کشور و بهبود زندگی این ملت با دلی مجروح به صحنه آمدید .
این کشور کشور با عظمت و قوی ای است . ما این کشور را به روز عظمت و سربلندی برخواهیم گرداند .
شعار های  کلیشه ای دیگری در این بخش توجه همه را جلب کرد  (روحانی با غیرت حرف تو حرف ملت ) (هیهات من الذله )
* اما حسن روحانی در این مقطع از سخنرانی خود گریزی هم به مباحث امنیتی و حمله به  نظارت نهاد های امنیتی می زند و می گوید  : چرا همه جا فضای امنیتی باشد ؟ خیابان ، دانشگاه ، مدارس مراکز . . ..  فضای امنیتی را باید بشکنیم .
اعلام این نکته که باید فضای امنیتی را بشکنیم خود یک اعلام جنگ و درگیری خیابانی مثل حوادث فتنه 88 است ، چرا که کسی که فقط برای حضور و تلاش برای تجلی حضور همگانی و آوردن آرای خود در پای صندوق های رای باشد هیچگاه مردم را دعوت به شکستن فضای امنیتی نمی کند . شما هم بگویید نمی کند . . . .
* عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه افاضات خود گفت : شما می دانید ایران به عنوان صادر کننده دوم نفت در این منطقه در ماه های اخیر تبدیل به صادر کننده سوم شد ؟  عراق از ما پیشی گرفت . شما می دانید که سفره های نفتی مشترک بین ما و همسایگان وجود دارد ؟ کشور ها دارند از این سفره مشترک استفاده می کنند . سفره پارس جنوبی که امروز در قسمت لایه نفتی ، قطر روزانه حدود 500 هزار بشکه نفت استخراج می کند و ما سهمی از این برداشت نفت نداریم آیا این عزت است ؟
(هیهات من الذله )
* جوانان عزیز ، فاتحان عملیات خیبر و بدر  ، کسانی که در عملیات خیبر جزایر مجنون را تصرف کردید ،  منطقه مرزی سفره مشترک نفتی بین ایران و عراق است  ، امروز 4 شرکت خارجی آماده استخراج نفت  از حوزه مشترک برای عراق هستند  و ما اگر فردا شروع کنیم چند سال از عراق عقب خواهیم بود .
آیا نفت مشترک را دیگران تاراج کنند و ببرند این برای مردم ایران عزت باقی می گذارد  ؟
( البته حسن روحانی یعنی همان کسی که از بی عزتی و بی آبرویی مردم ایران دم می زند و در تایید سخنان خویش به شهدای بدر و خیبر و عملیات های جنگ متوسل می شود همان وقت که در دوران تصدی وی بر مسند شورای عالی امنیت ملی ناموس ایرانی را در شیخ نشین های خلیج فارس بعنوان کالا خرید و فروش می کردند قبح شهدا را نشکست و برای اثبات درستی کار خود خون شهدا را دستمایه قرار نداد . )
* مردم ما استحقاق زندگی با رفاه بیشتر و با آزادی و امنیت بیشتر هستند و این بدست شما امکان پذیر است . مراقب باشید  شما را مایوس نکنند اگر کسی پای صندوق نروید ، میدان را به رقیب واگذار کرده اید  .
در این بخش از سخنان روحانی نیز شعار و دعوت به اعتلاف از سوی هواداران وی سخنانش را قطع کرد . (عارف ، روحانی......ائتلاف ائتلاف)
* در آخرین کد های ارائه شده توسط حسن روحانی نیز در صحبت های پایانی وی آمد : اولین قدم حضور همه است  اولین قدم تشویق همه پای صندوق رای است . یک نکته را هم به صورت مبهم بگویم امسال یعنی سال 92 سال 88 نخواهد شد .  شما را از صندوق رای دور نکنند و به پای صندوق رای برویم و انشاء الله پیروزی را شاهد خواهیم بود .  
(  این نکته مبهم نیز باید از سوی اهل تفکر بررسی و تحلیل شود که این که امسال سال 88 نخواهد شد به چه معناست ؟ آیا اصرار  روحانی بر ایجاد فضای تنش و درگیری هایی مثل فتنه 88 است و یا چیز دیگری در این مبهم سخن گفتن نهفته است ؟ )
حسن روحانی خطاب به دولت گفت : هر گلی به سر این ملت زدید تو این 8 سال لطفا بس است  . . .
جوانان عزیز با شور و  با هیجان با امید به سمت روز 24 خرداد حرکت می کنیم پیروزی از آن ماست
زنده باد ایران
زنده باد اسلام
زنده باد تدبیر و امید
دولت تدبیر و امید تشکیل خواهیم داد .

 


طرح جدید جریان فتنه و باند انحراف موسوم به طرح «سی‌دی قرمز» فاش شد.

خبرگزاری فارس: طرح «سی‌دی قرمز» فاش شد

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، شبکه اطلاع رسانی دانا، جریان فتنه و جریان انحرافی قرار است طی یک اقدام هماهنگ و برنامه های از پیش تعیین شده بزودی یک سی دی «سی دی قرمز» حاوی اسناد مجعول و مطالب ساختگی  علیه یکی از نامزدهای اصولگرا منتشر کرده و یکی دیگراز نامزدها را مورد حمایت قرار دهند.

این اقدام هماهنگ برای برهم زدن موازنه سیاسی و آرایش سیاسی انتخابات پیش روست.  خبرها حاکی از ان است که باند فتنه قرار است در دوسه روز مانده به انتخابات ائتلافی تاکتیکی را با جریان فتنه شکل داده و به سرعت از نامزدی خاص حمایت کنند تا میزان آرای وی را بالا ببرند.

چندی قبل نیز روزنامه  «بهار» با انتشار مطلبی برجسته  از سی دی قرمز سعی کرده بود  فضا را برای انتشار این سی دی افشاکننده آماده کند تا اهداف پیش بینی شده محقق شود.

بسیاری از تحلیل گران از مدت ها قبل نزدیکی دو جریان فتنه و انحراف را پیش بینی کرده بودند.

 

 


نوشته شده در : دوشنبه 13 خرداد 1392  توسط : mah .    نظرات() .

How do you stretch your Achilles?
سه شنبه 17 مرداد 1396 04:44 ق.ظ
Magnificent goods from you, man. I've have in mind your stuff previous to and you are just too great.

I actually like what you've received here, certainly like what you are stating and the way
in which by which you say it. You're making it enjoyable and you still care for to stay
it smart. I can't wait to learn far more from you. That is actually a great site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر